30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Betty Boop Parfém & Dámské vůně

Betty Boop je kreslená postavička, kterou vytvořil Max Fleischer. Poprvé se objevila na počátku 30. let. Fleischer našel inspiraci pro tuto novou postavu v populární zpěvačce té době, Baby Esther, a nejpozoruhodnější podobnost je použití fráze "boop-boop-a-doop". Betty se poprvé objevila v animovaných krátkých filemch a původně byla dívkou, o kterou měla zájem postava Bimbo. Kvůli úspěchu postavičky v různých podpůrných rolích získala vlastní show v roce 1932 a dabovaly ji hvězdy té doby jako Margie Hinesová, Ann Rothschildová a Cindy Robinsonová.

Miss Boop vystupovala v komiksu a ve filmech a stala se prvním sex symbolem. Betty byla také symbolem období hospodářské krize a její obraz byl velmi odvážný. Když se její série poprvé představila, bylo považováno za provokativní nosit odhalující oblečení a tahle postavička měla krátké šaty a blikající ozdobným pásek. To bylo předtím, než vstoupil v platnost takzvaný Hayesův kód a ve většině filmů a představení zakázal sexuální obsah a Betty Boop je dobrým příkladem toho, jak 30. léta ovlivnila i kreslené postavičky. V roce 2015 bylo 85. výročí Betty Boopové oslavováno Fleischer Studios, které vydalo osmidílnou sérii o jejích začátcích a cestě ke slávě.

První vůně značky Betty Boop se stejným názvem byla vydána v roce 1994. Tato orientální květinová vůně ztělesňuje podstatu všeho, co Betty představuje - nevinnost a přitažlivost. V roce 2011 byly do kolekce přidány čtyři vůně. Party Betty, Princess Betty, Sexy Betty a Angel Betty - všechny obsahují ovocné / květinové tóny a mají speciální edice lahviček, které jsou nutností pro marnivé slečny.
Zobrazit více