Betty Boop Parfém & Dámské vůně

Betty Boop je kreslená postavička, kterou vytvořil Max Fleischer. Poprvé se objevila na počátku 30. let. Fleischer našel inspiraci pro tuto novou postavu v populární zpěvačce té době, Baby Esther, a nejpozoruhodnější podobnost je použití fráze "boop-boop-a-doop". Betty se poprvé objevila v animovaných krátkých filemch a původně byla dívkou, o kterou měla zájem postava Bimbo. Kvůli úspěchu postavičky v různých podpůrných rolích získala vlastní show v roce 1932 a dabovaly ji hvězdy té doby jako Margie Hinesová, Ann Rothschildová a Cindy Robinsonová.

Miss Boop vystupovala v komiksu a ve filmech a stala se prvním sex symbolem. Betty byla také symbolem období hospodářské krize a její obraz byl velmi odvážný. Když se její série poprvé představila, bylo považováno za provokativní nosit odhalující oblečení a tahle postavička měla krátké šaty a blikající ozdobným pásek. To bylo předtím, než vstoupil v platnost takzvaný Hayesův kód a ve většině filmů a představení zakázal sexuální obsah a Betty Boop je dobrým příkladem toho, jak 30. léta ovlivnila i kreslené postavičky. V roce 2015 bylo 85. výročí Betty Boopové oslavováno Fleischer Studios, které vydalo osmidílnou sérii o jejích začátcích a cestě ke slávě.

První vůně značky Betty Boop se stejným názvem byla vydána v roce 1994. Tato orientální květinová vůně ztělesňuje podstatu všeho, co Betty představuje - nevinnost a přitažlivost. V roce 2011 byly do kolekce přidány čtyři vůně. Party Betty, Princess Betty, Sexy Betty a Angel Betty - všechny obsahují ovocné / květinové tóny a mají speciální edice lahviček, které jsou nutností pro marnivé slečny.

Zobraz vše

Betty Boop časové osy

Betty Boop
Kolekce
JIŽ OD
321
Betty Boop Angel Betty
JIŽ OD
321
Betty Boop Sexy Betty