Výprodej Konce Leta!! Vše Je Zlevněno! Sleva Až 75%

Beyonce Parfém & Dámské vůně

Beyoncé je legendární americká popová hvězda narozená v roce 1981. Je známá mnoha hity, velkou fanouškovskou základnou a sňatkem s rapperem Jayem Z. První vůně Beyoncé byla vydána v roce 2010 a následovalo několik dalších kolekcí, stejně jako speciální vydání.

Beyoncé je také známá jako Sasha Fierce, Bee, JuJu a Moth, ale jaké je skutečné jméno královny Bey? Narodila se jako Beyoncé Giselle Knowles-Carterová, byla vychovávána v Houstonu v Texasu a měla zájem o zpěv a zábavu už od raného věku. Ve věku 7 let vyhrála místní soutěž talentů a od té doby se život Beyoncé stal směsí písní, filmů, módních přehlídek, knih, výletů a červených koberců. Ve věku 15 let nastoupila Beyoncé do Destiny's Child, kde její otec dělal manažera. Destiny's Child se stala jednou z nejprodávanějších dívčích skupin na světě. V roce 2003 se královna B rozhodla vystupovat jako sólistka a v roce 2005 odešla z Destiny's Child. Hity jako Crazy In Love a Deja Vu, které zpívala se svým manželem Jay-Z, se pravidelně umisťovaly v Top 10. Dalším hitem byla píseň Beautiful Liar, kterou nazpívala s Shakirou a získala cenu "Most Earthshattering Collaboration" 2007 MTV Video Music. Obrovské hity jako If I Were A Boy, Halo a Single Ladies (Put a Ring on It) kralovaly žebříčkům hned v několika zemích. V roce 2011 na VMA zazpívala Bayoncée Love on Top a poté oznámila své první těhotenství. Také vysvětlila, proč pro své šesté album zvolila název "Lemonade": "Když vám život dává citrony, uděláte limonádu". Album je o nevěře a o tom, jak se s ní vypořádat a překonat to. Hold Up ze stejného alba způsobilo mediální poprask, protože někteří tvrdili, že to byla píseň o tom, že Jay Z podvádí Beyoncé, jiní zase, že jde jen o obnovu jejich vztahu. Ať už se jedná o jakoukoli píseň, písně královny B mají určitě smysl a nutí vás se zamyslet a prožívat emoce.

"The Formation World Tour" byla její sedmým celosvětovým koncertním turné a byla zahájeno vystoupením v poločase Super Bowl 50, kde zazpívala Formation z alba Lemonade a znovu se spojila s Destiny's Child.

Při představení první vůně společnosti Beyoncé, Beyoncé Heat, v 7. podlaží ve staré budově Tiffanyho na náměstí Union Square v Manhattanu, svítilo červené, teplé světlo, které způsobilo velký rozruch. Více než 200 hostů, včetně Jay-Z a Ushera, si užilo skvělou party, kde zpívala Queen Bey “I hope that everyone is ready to catch the fever!”. Místo bylo sexy, smyslné a dramatické - stejně jako Beyoncé Heat.

Beyoncé Heat byl obrovský úspěch a brzy následoval Heat Rush, Midnight Heat a Rise. Pro Queen B je parfém rozhodujícím doplňkem, který zdůrazní vaši vnitřní záři, sebevědomí a sexuální přitažlivost. Beyoncé věnuje stejnou pozornost své škále vůní, jako své hudbě, takže si můžete být jisti, že s vůní Beyoncé budete vždy mít ty nejlepší a nejpromyšlenější vůně s tím nejdokonalejším složením.

Zobraz vše

Beyonce časové osy

Beyonce
Kolekce
JIŽ OD
227
Beyonce Heat
JIŽ OD
185
Beyonce Heat Kissed
JIŽ OD
288
Beyonce Heat Rush
JIŽ OD
224
Beyonce Heat Seduction
JIŽ OD
216
Beyonce Heat Wild Orchid
JIŽ OD
139
Beyonce Midnight Heat
JIŽ OD
288
Beyonce Pulse
JIŽ OD
261
Beyonce Rise
JIŽ OD
293
Beyonce Shimmering Heat