30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Beyonce Parfém & Dámské vůně

Beyoncé je legendární americká popová hvězda narozená v roce 1981. Je známá mnoha hity, velkou fanouškovskou základnou a sňatkem s rapperem Jayem Z. První vůně Beyoncé byla vydána v roce 2010 a následovalo několik dalších kolekcí, stejně jako speciální vydání.

Beyoncé je také známá jako Sasha Fierce, Bee, JuJu a Moth, ale jaké je skutečné jméno královny Bey? Narodila se jako Beyoncé Giselle Knowles-Carterová, byla vychovávána v Houstonu v Texasu a měla zájem o zpěv a zábavu už od raného věku. Ve věku 7 let vyhrála místní soutěž talentů a od té doby se život Beyoncé stal směsí písní, filmů, módních přehlídek, knih, výletů a červených koberců. Ve věku 15 let nastoupila Beyoncé do Destiny's Child, kde její otec dělal manažera. Destiny's Child se stala jednou z nejprodávanějších dívčích skupin na světě. V roce 2003 se královna B rozhodla vystupovat jako sólistka a v roce 2005 odešla z Destiny's Child. Hity jako Crazy In Love a Deja Vu, které zpívala se svým manželem Jay-Z, se pravidelně umisťovaly v Top 10. Dalším hitem byla píseň Beautiful Liar, kterou nazpívala s Shakirou a získala cenu "Most Earthshattering Collaboration" 2007 MTV Video Music. Obrovské hity jako If I Were A Boy, Halo a Single Ladies (Put a Ring on It) kralovaly žebříčkům hned v několika zemích. V roce 2011 na VMA zazpívala Bayoncée Love on Top a poté oznámila své první těhotenství. Také vysvětlila, proč pro své šesté album zvolila název "Lemonade": "Když vám život dává citrony, uděláte limonádu". Album je o nevěře a o tom, jak se s ní vypořádat a překonat to. Hold Up ze stejného alba způsobilo mediální poprask, protože někteří tvrdili, že to byla píseň o tom, že Jay Z podvádí Beyoncé, jiní zase, že jde jen o obnovu jejich vztahu. Ať už se jedná o jakoukoli píseň, písně královny B mají určitě smysl a nutí vás se zamyslet a prožívat emoce.

"The Formation World Tour" byla její sedmým celosvětovým koncertním turné a byla zahájeno vystoupením v poločase Super Bowl 50, kde zazpívala Formation z alba Lemonade a znovu se spojila s Destiny's Child.

Při představení první vůně společnosti Beyoncé, Beyoncé Heat, v 7. podlaží ve staré budově Tiffanyho na náměstí Union Square v Manhattanu, svítilo červené, teplé světlo, které způsobilo velký rozruch. Více než 200 hostů, včetně Jay-Z a Ushera, si užilo skvělou party, kde zpívala Queen Bey “I hope that everyone is ready to catch the fever!”. Místo bylo sexy, smyslné a dramatické - stejně jako Beyoncé Heat.

Beyoncé Heat byl obrovský úspěch a brzy následoval Heat Rush, Midnight Heat a Rise. Pro Queen B je parfém rozhodujícím doplňkem, který zdůrazní vaši vnitřní záři, sebevědomí a sexuální přitažlivost. Beyoncé věnuje stejnou pozornost své škále vůní, jako své hudbě, takže si můžete být jisti, že s vůní Beyoncé budete vždy mít ty nejlepší a nejpromyšlenější vůně s tím nejdokonalejším složením.
Zobrazit více