30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Bottega Veneta Parfém & Dámské vůně

Bottega Veneta je známý prodejce luxusních kožených výrobků, který funguje již od šedesátých let.

Společnost Bottega Veneta kombinuje inovativní techniky s tradičním italským řemeslem a vytvořila jedinečný styl, který spojuje veškeré zboží od batohů, obuvi a zavazadel až po doplňky a vůně pro muže i ženy.

Bottega Veneta byla na mezinárodní scéně velmi úspěšná a spolupracuje se skvělým týmem, do něhož patří například tvůrčí režisér Tomáš Maier, který získal práci přes Toma Forda.

Díky novému směru se společnost vrátila ke svému původu se zaměřením na řemeslné začátky značky a odstranila některá loga ze svých produktů.

Bottega Veneta vydala řadu úspěšných ženských vůní jako je Bottega Veneta For Women (2011), zemitá vůně s italským bergamotem, sambac jasmínem, kůží a pačuli. Vůně byla vyrobena ve spolupráci s Coty Prestige a Michel Almairac a byla inspirována italským venkovem. Haute couture modelkou, která propaguje vůni, je Nine d'Ursová.

Bottega Veneta Eau Legere (2011) přináší sladkou vůni benátského regionu s květinovými a pižmovými složkami, jako je bergamot a růžový pepř. Propagaci měla opět na starosti modelka Nine d'Ursová.

Knot Bottega Veneta pro ženy byla vydána v roce 2014 a má výraznou květinovou a vodní vůni. Vůně přichází s odpovídajícími vonnými tělovými produkty.

Bottega Veneta Essence Aromatic byla také vydána v roce 2014 a je to všestranná, svěží a květinová vůně pro muže i ženy.
Zobrazit více