30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Britney Spears Parfém & Dámské vůně

Britney Spearsová je jednou z nejznámějších, nejoblíbenějších a nejznámějších ženských osobností v historii popu 21. století. Narodila se na počátku osmdesátých let a stala se slavnou už v raném věku poté, co ji oslovila talentová agentura z New Yorku. Pokračovala ve studiu zpěvu, a nakonec se přestěhovala do New Yorku s matkou a sestrami, kde získala první profesionální roli na jevišti a v několika reklamách. Ve věku pouhých 16 let podepsala svou první smlouvu s nahrávací společností a měla obrovský úspěch, včetně nejprodávanějšího prvního alba mezi umělci vůbec.

Se svou debutovou deskou, které se prodalo více než 10 milionů za rok, se Britney Spearsová stala majitelkou ceny za najvíce prodaných alb teenage umělce a brzy si na slávu zvykla. Vždy ale byla pod drobnohledem médií a od vydání svého prvního singlu nepřestala být sledována veřejností, a i její dospívání bylo velmi kritizováno, zejména když vydala video, kde byla velmi spoře oděná. Bylo řečeno, že Spearsová už není dobrým příkladem pro své mladší fanoušky, ale popová umělkyně tvrdila, že byla po celý čas zklamaná porovnáváním s jinými umělkyněmi a žánrem “bubblegum popu”. Zahájila tedy boj za svou nezávislost.

A během něj se Britney rozhodla, že není spokojená s prodejem milionů alb a s tím, že je mezinárodním fenoménem, ​​ale že má také obchodní nadání, a tedy celou řadu možností, jak by mohla snadno vydělat peníze, přičemž jednou z nich byly parfémy a vůně obecně. Její první vůně byla představena v roce 2004 pod názvem “Curious” - byla vytvořena ve spolupráci s Elizabeth Arden a překonala rekord za nejvyšší příjmy během prvního týdne. Do roku 2009 vydala další 7 vonných látek, čímž se stala majitelkou jedné z nejprodávanějších značek vůní celebrit na trhu.

Ženy a dívky, teenageři a fanoušci - všichni si chtěli koupit parfém od Britney, jakmile byl v prodeji - Curious (2004) zůstává jednou z nejprodávanějších vůní na trhu - živá, jasná a bublinková ovocná květinová vůně zaměřena na generaci dvacet plus. Představuje názor Spearsové o sobě a jejích vrstevnicích v tomto věku - zvědavá žena, svým vlastním způsobem romantická, ale také nezávislá, vyzývavá a nebojící se riskovat. Vůně se okamžitě stala hitem, a přestože stejně jako všechno ostatní, co se dělo kolem Britney Spearsové, to neproběhlo bez kritiky, během prvních pěti let se prodalo přes milión lahviček parfémů, což dokazuje, že Spearsová je bez ohledu na spory a svůj mediální obraz jednou z nejoblíbenějších hvězd 20. a 21. století.
Zobrazit více