30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Bruno Banani Parfém & Dámské vůně

Bruno Banani je německá módní značka, která je možná nejlépe známá svými zábavnými vůněmi. I když to z názvu není zřejmé, společnost Bruno Banani vznikla jako amerikanizovaný restart společnosti Tricotex, společnosti vlastněné DDR ve starém východním Německu před pádem Berlínské zdi. Když se Německo spojilo, zakladatel Wolfgang Jassner přetvořil firmu na Bruno Banani tak jak ho známe dnes.

Inspirace pocházela z americké módní scény a Bruno Banani byla zamýšlena jako reakce na tuhé a nudné oblečení, které musela společnost vyrábět za komunistického režimu, a vedla společnost k tomu, aby přijala slogan "Not For Everyone". Se spodním prádlem a boxerkami v barvě očí se Bruno Banani brzy stala kultovní značkou. Proslavili se také svými odvážnými kaskadérskými kousky při představování produktů, například tím, že dobrodruh Achill Moser ušel 10 000 km pouští za 120 dní, vybavený spodním prádlem Bruno Banani. Značka je také první, kdo otestoval své výrobky v kosmickém prostoru během experimentu bez gravitace provedeném na kosmické stanici MIR v roce 1998.

První vůní pro ženy byla Bruno Banani For Women (2001). Je to svůdná kombinace pomeranče, břečťanu, broskve a krémové vanilky v základu, prodávané v nápadné růžové lahvičce. Magic Woman (2009) je dámská verze nejprodávanějšíh pánské vůně Magic Man a obsahuje smyslné a opojné tóny melounu, mučenky, šampaňského a lesních jahod, což dohromady vytváří roztomilou a sladkou vůni, která se během dne rozvíjí.
Zobrazit více