Bvlgari Parfém & Dámské vůně

Bvlgari, vyslovovaný jako Bulgari, je luxusní italský módní dům, který založil Sotirios Voulgaris v roce 1884. Jméno společnosti pochází z příjmení zakladatele a ačkoli je vyslovováno jako "U" v klasické abecedě, jméno je napsáno s "V", protože je symbolické pro latinský odkaz. Voulgaris se narodil v Řecku a začal svou kariéru jako klenotník. V roce 1877 odešel z Řecka na Korfu a odtud do Neapole, než se usadil v Římě, kde o několik let později založil firmu.

Stejně jako mnoho dalších italských tradic je i značka Bvlgari velmi rodinný podnik a Voulgaris získává pomoc svých synů, aby otevřeli první obchod společnosti v roce 1905, který se brzy stala úspěšným a slavným a pro značku Bvlgari začala velmi prosperující kariéru. Po úspěchu společnosti Bvlgari na domácí půdě Voulgarisův vnuk Gianni, který byl tehdy předsedou a generálním ředitelem společnosti, zahájil mezinárodní expanzi značky otevřením obchodů v New Yorku, Ženevě, Monte Carlu a Paříži v 70. letech A to se ukázalo být začátkem velmi lukrativního a prosperujícího podnikání.

Společnost se pod vedením Gianniho více zaměřila na design výrobků než kdy předtím a rozhodla se, že značka Bvlgari by neměla být omezena na dámské šperky, pro které je pravděpodobně nejznámější, ale dnes je to rozmanitá luxusní značka, která vyrábí několik různých produktových řad včetně hodinek pro muže i ženy, doplňky a vůně. První parfém pro ženy byl nazván "Bvlgari Eau Fraiche" (1997) a zůstává klasickým bestsellerem dodnes kvůli jeho nadčasové květinové a citrusové vůni, která je ideální pro každodenní nošení.

Mezi další oblíbené dámské parfémy patří řada BLV pro ženy (2000 - 2010), řada Bvlgari Jasmin Noir (2008 - 2012) spolu s ideálním dárkem pro maminky, který je bez alkoholu - Petits et Mamans (1997). Další v řadě je parfém "Rose Essentielle Bvlgari" (2006), který obsahuje krásnou sbírku vonných růžových tónů se santalovým dřevem a patchouli podtóny, které z něj dělají smyslnou a trvácnou vůni a potěšením na nošení.

Stejně jako jejich podnikatelský úspěch se značka Bvlgari nedávno etablovala jako klíčový přispěvatel do komunity, vedený pevnými etickými rodinnými hodnotami. V letech 2009 až 2011 společnost Bulgari věnovala 13 milionů EUR společnosti Save the Children, která poskytuje rehabilitační aktivity na více než 200 školách.

Zobraz vše

Bvlgari časové osy

Bvlgari
Kolekce
JIŽ OD
564
Bvlgari Aqva Divina
JIŽ OD
518
Bvlgari Aqva Pour Homme
JIŽ OD
571
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine
JIŽ OD
1.165
Bvlgari Black
JIŽ OD
652
Bvlgari BLV II
JIŽ OD
1.077
Bvlgari BLV Pour Homme
JIŽ OD
853
Bvlgari Bvlgari Aqva Amara
JIŽ OD
593
Bvlgari Bvlgari Man
JIŽ OD
660
Bvlgari Bvlgari Man Extreme
JIŽ OD
1.680
Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu
JIŽ OD
463
Bvlgari Goldea
JIŽ OD
587
Bvlgari Man In Black
JIŽ OD
1.268
Bvlgari Omnia
JIŽ OD
680
Bvlgari Omnia Amethyste
JIŽ OD
813
Bvlgari Omnia Coral
JIŽ OD
659
Bvlgari Omnia Crystalline
JIŽ OD
402
Bvlgari Omnia Paraiba
JIŽ OD
620
Bvlgari Rose Goldea