Carolina Herrera Parfém & Dámské vůně

Carolina Herrera se narodila ve Venezuele v roce 1939 a je známá jako jedna z nejúspěšnějších a nejžádanějších návrhářek 20. a 21. století. Narodila se jako María Carolina Josefina Pacanins y Niño. Herrera byla uvedena do světa módy už v raném věku, když ji její babička brala na módní přehlídky a oblékala ji do šatů od Lanvin a Diora. To povzbudilo Herreru, aby od mládí hledala hezké šaty a oblečení pro ženy, a to byl jeden z klíčových faktorů, který jí pomohl vybudovat její lukrativní impérium.

Herrera má čtyři děti a dvakrát se provdala, její druhý manžel je redaktorem pro speciální projekty časopisu ženské módy Vanity Fair. V roce 1980 navrhla Herrera svou první oděvní kolekci poté, co ji o to požádala její blízká kamarádka a šéfredaktorka Vogue Diane Vreelandová, v roce 2009 se stala oficiálně občankou Spojených států a od roku 2011 se dvě její dcery Carolina Jr & Patricia Lansingová podílejí na tvůrčím směru a designu růstu této slavné společnosti, čímž upevňují úspěch Herrery v příštích letech.

Carolina Herrera vstoupila na módní a designovou scénu poměrně pozdě, a svou první kolekci představila až ve svých čtyřiceti letech, poté, co měla děti a usadila se. To ovšem neznamenalo, že její jméno již předtím nebylo dobře známé v oblasti dámské módy. Byla známá jako osobnost výjimečné krásy, která se 7krát objevila na obálce slavného ženského časopisu Vogue - účastnila se mnoha společenských událostí a trvale figurovala na seznamu nejlépe oblékaných žen dlouho před tím, než se stala návrhářkou. Po svém počátečním úspěchu, kterého si povšimla řada klíčových publikací pro dámskou módu, jako jsou Tatler a Women's Daily Wear, založila v roce 1980 v New Yorku svou vlastní společnost a dodnes tam zůstává. Herrera je jednou z nejoblíbenějších návrhářek dámské módy a nespočet jejích výtvorů se prošlo na tělech celebrit po červeném koberci. Mezi její nejslavnější klientky patří Jacqueline Kennedyová Onassisová, která ji požádala, aby navrhla svatební šaty pro její dceru Caroline, vévodkyně Diana de Melo a herečka Renée Zellwegerová.

V pozdních osmdesátých letech španělská vůně Puig licencovala značku Carolina Herrera, aby vyvinula a uvedla na trh řadu parfémů. Značka uvedla na trh svou první vůni, Carolina Herrera pro ženy, v roce 1988 a během několika let představila řadu úspěšných vůní pro muže a ženy - dnes má více než 30 různých vůní se značkami CH, 212 a Herrera pro ženy. Společnost rozšířila svoji nabídku značkou CH Carolina Herrera v roce 2008, která kromě módy zahrnuje doplňky a domácí zboží, stejně jako novou řadu vůní pro muže a ženy pod značkou CH.

Zobraz vše

Carolina Herrera časové osy

Carolina Herrera
Kolekce
JIŽ OD
462
Carolina Herrera 212 Femme
212 FEMME212 Femme od Carolina Herrera je svěží a květinová vůně...
JIŽ OD
661
Carolina Herrera 212 NYC Pills
JIŽ OD
1.141
Carolina Herrera 212 Pop - 2011 Edition
JIŽ OD
1.153
Carolina Herrera 212 Sexy
JIŽ OD
491
Carolina Herrera 212 VIP
JIŽ OD
661
Carolina Herrera 212 VIP Pills
JIŽ OD
1.443
Carolina Herrera 212 VIP Rosé
JIŽ OD
1.765
Carolina Herrera CH
JIŽ OD
1.498
Carolina Herrera CH Eau De Parfum Sublime
JIŽ OD
2.200
Carolina Herrera CH Insignia
JIŽ OD
1.121
Carolina Herrera CH L'Eau 2017
JIŽ OD
1.097
Carolina Herrera Chic
JIŽ OD
1.341
Carolina Herrera Good Girl
JIŽ OD
2.429
Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale