30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Cheryl Parfém & Dámské vůně

Cheryl Ann Tweedyová se narodila v roce 1983 v Newcastle upon Tyne a vyrůstala v sousedních obvodech Walker a Heaton. Vždycky ráda tančila a zpívala a vyhrávala jako dítě mnoho soutěží krásy a talentů. Její první významný mediální vstup byla televizní reklama pro British Gas v roce 1990.

V roce 2002 se Cheryl objevila v televizní reality show Popstars: The Rivals a získala si místo v nové dívčí skupině Girls Aloud. První singl skupiny "Sound of the Underground" šel rovnou na číslo jedna - tak rychle, že Girls Aloud ve skutečnosti drží světový rekord v nejrychlejším čase mezi založením kapely a získáním jednoho singlu.

Girls Aloud oznámily, že v roce 2009 prodělaly celoroční přestávku, ale předtím se jim podařilo stát se nejlépe prodávanou dívčí skupinou 21. století, kdy se ve Velké Británii prodalo více než 4,3 milionů singlů a 4 miliony alb.

V roce 2008 se Cheryl stala porotkyní soutěže X Factor a její favorité dokázali dvakrát vyhrát. Její sólová kariéra začala v roce 2009; jen 3 měsíce poté, co se Girls Aloud rozpadla. Její debutové album, 3 Words, strávilo dva týdny na prvním místě histparád a skončilo s platinou, kdy se prodalo více než 900 000 alb. V roce 2010 byla Cheryl tváří společnosti L'Oréal, která se připojila k dlouhé řadě krásných žen, jako jsou Beyoncé, Linda Evangelista a Jennifer Anistonová.

Cheryl představila i své vlastní vůně, její první vůní je květinová ovocná StormFlower (2014), která umisťuje vrcholové tóny broskve a mandarinky na květinové střední tóny a santalové dřevo, vanilkový a pižmový základ. Následovala květinová citrusová vody Storm Flower Eau de Toilette (2015), vůně s tóny citrónu a sladkého, ale pikantního bergamotu, který se mísí s květinovým srdcem růží, pivoňky a smyslného jasmínu v květu. Teplé a příjemné bílé tóny smyslného santalového dřeva, bílého pižma a lahodné vanilky doplní tento nezapomenutelně sofistikovaný a okouzlující StormFlower.

StormFlower Noir je její třetí vůně a byla vydána v roce 2015. Květinové srdce je bohaté a hedvábné se smyslnou tuberózou, pomerančovým květem a růžemi. Vůně končí neodolatelným hnědým cukrem, návykovým pižmem a krémovým santalovým dřevem.

Výsledkem je opulentní krása, ale s poddajnou jednoduchostí parfémů Cheryl: klasických, evokujících a elementárních.
Zobrazit více