30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Chloe Parfém & Dámské vůně

Chloé je luxusní, romantické a ve své podstatě bytostně francouzské. Jejich mottem je zpřístupnit luxus všem stylovým a náročným ženám po celém světě. Tento známý francouzský módní dům byl původně založen v roce 1952 Gaby Aghionovou, k níž se později přial Jacques Lenoir, aby formálně převzal obchodní stránku značky, aby mohla Gaby pokračovat v tvůrčím růstu. Chloé byla vůbec první módní značkou, která vyráběla běžně nositelnou kolekci, která neměla přemrštěné ceny obvykle spojované s designem haute couture, a tak se i ostatní módní tvůrci nechali inspirovat a vytvořili své vlastní kolekce běžného oblečení.

Chloé se v roce 1985 stala součástí švýcarské luxusní skupiny Richemont, která od té doby značně rozšířila značku na mezinárodním trhu. Karl Lagerfeld uvedl také nadčasovou a úspěšnou vůni Chloé. Některá jiná slavná jména v oboru spojená s touto značkou jsou Martine Sitbonová, Phoebe Philová a Stella McCartneyová, kteří přispěli k rozvoji a růstu této nyní globální značky. V roce 2002 představila společnost Chloé řadu kabelek, drobných kožených výrobků a obuvi, aby podpořila další expanzi a uznání značky.

Jejich vůbec první vůně, stejnojmenná vůně Chloé pro ženy, byla představena v roce 1975. Tato vůně první vůně z módního domu Chloé byla dobře přijata a bohaté bílé květinové tóny v kombinaci s dřevitým a aldehydickým charakterem vůně se staly okamžitým hitem mezi ženami. Další oblíbené dámské parfémy od Chloé zahrnují sladké a práškové orientální tóny Chloe Narcisse (1992), zelené a dřevěné květinové tóny Innocence (1995), orientální květinové tóny moderního Chloé Eau de Parfum (2008), krásně jemné a pudrové květinové tóny Love (2010) a ovocné květinové a dřevité tóny See (2012), to abychom jmenovali jen ty nejznámější.

Chloé - dokonale francouzské
Zobrazit více