30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Christina Aguilera Parfém & Dámské vůně

Christina Aguilera je americká popová hvězda známá pro hity jako Beautiful, Dirty a Genie in a Bottle. V roce 2004 vydala svou první vůni, Xpose, která byla následována několika dalšími, včetně bestselleru Christina Aguilera for Women (2007). V pozdějších letech se stala také televizní hvězdou, která se objevuje jako celebrita například v show The Voice.

Christina se narodila 18. prosince 1980 Shelly Loryine Fidlerové a Faustu Xavieru Aguilera. Zdá se, že Christina Aguilera měla velmi těžké dětství. Když jí bylo šest let, její matka odešla od manžela, který byl tyran, aby mohla poskytnout svým děvčátkům lepší život. Aguilera dokázala zapojit zážitky ze své minulosti do svých písní, například Fighter, Hurt a I´m OK.

Aguilera debutovala v oblasti zábavy, když dostala roli v All New Mickey Mouse Club (1993-1995) spolu s mnoha dalšími známým jmény v oboru, jako jsou Britney Spears, Ryan Gosling a Justin Timberlake. Ačkoli již tehdy byla známá, ohromila svět vydáním své písně Genie in a a Bottle (1999). To znamenalo začátek mezinárodní kariéry a do roku 2015 prodala více než 25 milionů alb po celém světě, a to díky špičkovým hitům jako “A Girl Wants” (2000) a “Beautiful (2003)".

Christina chtěla vystoupit ze své komfortní zóny - zábavního průmyslu - a rozhodla se, že začne vyrábět své vlastní parfémy. Nikdo by nikdy neočekával, že to bude tak neuvěřitelně úspěšné. V roce 2007 vydala svůj parfémy v krásné vysoké lahvičce, zdobené krajkou. Její podpisová vůně byla následována více než deseti dalšími. Mezi nimi je velmi oblíbená By Night (2009), opojná orientální květinová vůně, která kombinuje těžké vanilkové tóny s jemnými pudrovými a ovocným akcenty, které vytvářejí jemnou vůni. Dalším pozoruhodným přírůstkem je Red Sin (2012), což je název, který naznačuje, že se jedná o riskantní a smyslnou směs. Vršek vůně s tóny červeného jablka a skořice má smyslnou vůni, která se rozkládá na srdce červených květin a teplého zázvoru. Základem je exotická směs pižma a santalového dřeva.
Zobrazit více