30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Clarins Parfém & Dámské vůně

Kosmetický obr Clarins založil v roce 1954 Jacquese Courtin-Clarins ještě v době, když byl studentem medicíny - založit takovou společnost ho napadlo poté, co si všiml, že si mnoho jeho pacientů, zejména žen, stěžovalo na různé kožní stavy a viděl v tom příležitost založit si vlastní podnikání zaměřené na řešení těchto stavů. První produkt, který vytvořil, stále zůstává bestsellerem! Jedná se o Clarinsův "tělový krém", který eliminuje celulitidu a v roce 1962 slavil okamžitý úspěch.

Značka Clarins se původně zaměřila na parfémované tělové oleje, které byly vyráběny z přírodních ingrediencí, čímž Clarins založil první kosmetickou značku pro výrobu olejů, krémů a dalších produktů pouze z přírodních složek. To je klíčovým faktorem toho, proč je společnost natolik úspěšná už od roku 1950. Celosvětová etika stále zůstává pro Clarinsa velmi důležitá.

V roce 1990 Clarins úspěšně vstoupil na mezinárodní trh a stal se nejlepším prodejcem po celém světě, včetně Ameriky. Už nevyráběl pouze krémy, ale také celou řadu dalších produktů včetně hydratačních krémů, sér, krémů proti slunci, líčidel a řady vůní pro ženy, které mohou být použity jako účinné léčivé vůně.

Úplně první parfém byl ve skutečnosti unisex a byl vytvořen v roce 1987 s názvem "Eau Dynamisante". 25. výroční parfém byl představen v roce 2012 a uveden na trh nejen jako pouhý parfém - nejenže je to příjemná a pikantní vůně, ale zároveň také vyživuje a tónuje pokožku. Dalšími podobnými produkty jsou "Eau des Jardins" (2010), osvěžující vůně plná hydratačních činidel a "Sunshine" vůně, která "září, osvěžuje a baví". Clarins také vydal řadu parfémů pro ženy, včetně "Elysium" (1993) a Par Amour Toujour (2005) - nejprodávanější vůni na bázi růží, která je plná vůně ovoce a ideální pro denní nošení.
Zobrazit více