Clarins Parfém & Dámské vůně

Kosmetický obr Clarins založil v roce 1954 Jacquese Courtin-Clarins ještě v době, když byl studentem medicíny - založit takovou společnost ho napadlo poté, co si všiml, že si mnoho jeho pacientů, zejména žen, stěžovalo na různé kožní stavy a viděl v tom příležitost založit si vlastní podnikání zaměřené na řešení těchto stavů. První produkt, který vytvořil, stále zůstává bestsellerem! Jedná se o Clarinsův "tělový krém", který eliminuje celulitidu a v roce 1962 slavil okamžitý úspěch.

Značka Clarins se původně zaměřila na parfémované tělové oleje, které byly vyráběny z přírodních ingrediencí, čímž Clarins založil první kosmetickou značku pro výrobu olejů, krémů a dalších produktů pouze z přírodních složek. To je klíčovým faktorem toho, proč je společnost natolik úspěšná už od roku 1950. Celosvětová etika stále zůstává pro Clarinsa velmi důležitá.

V roce 1990 Clarins úspěšně vstoupil na mezinárodní trh a stal se nejlepším prodejcem po celém světě, včetně Ameriky. Už nevyráběl pouze krémy, ale také celou řadu dalších produktů včetně hydratačních krémů, sér, krémů proti slunci, líčidel a řady vůní pro ženy, které mohou být použity jako účinné léčivé vůně.

Úplně první parfém byl ve skutečnosti unisex a byl vytvořen v roce 1987 s názvem "Eau Dynamisante". 25. výroční parfém byl představen v roce 2012 a uveden na trh nejen jako pouhý parfém - nejenže je to příjemná a pikantní vůně, ale zároveň také vyživuje a tónuje pokožku. Dalšími podobnými produkty jsou "Eau des Jardins" (2010), osvěžující vůně plná hydratačních činidel a "Sunshine" vůně, která "září, osvěžuje a baví". Clarins také vydal řadu parfémů pro ženy, včetně "Elysium" (1993) a Par Amour Toujour (2005) - nejprodávanější vůni na bázi růží, která je plná vůně ovoce a ideální pro denní nošení.

Zobraz vše

Clarins časové osy

Clarins
Kolekce
JIŽ OD
973
Clarins Body Fit
JIŽ OD
186
Clarins Cleansers and Toners
JIŽ OD
770
Clarins Eau Dynamisante
JIŽ OD
1.024
JIŽ OD
721
Clarins Home