Clinique Parfém & Dámské vůně

Clinique je lídrem na trhu v rámci kosmetického průmyslu. Prodává řadu výrobků pro péči o pleť pro ženy, mužskou kosmetiku a vonné látky, stejně jako kosmetiku bez vůně. Všechny produkty společnosti Clinique jsou dermatologicky testovány na alergie a jsou výsledkem mnohaletého know-how a inovací.

Krátký článek ve Vogue Magazine se stal inspirací pro založení největší kosmetické značky všech dob. Historie společnosti Clinique začala, když si Evelyn Lauderová (dcera Estee Lauder) přečetla článek "Můžete si vytvořit skvělou pleť?" V té době byl běžný takový postoj k péči o pleť, který odkazoval hlavně na vaše geny, takže když Evelyn vytvořila produkt, který byl nejen zaměřen na jednotlivé typy pleti, ale dokázal také vylepšit pokožku, se kterou jste se narodili, stal se tento produkt okamžitým hitem. To bylo v roce 1968 a dnes je Clinique jednou z největších značek v oblasti kosmetiky a péče o obličej.

V roce 1971 Clinique představila svou první vůni, Aromatics Elixir. Je to podmanivá vůně s aromatickými, smyslnými a uklidňujícími tóny šalvěje, heřmánku, jasmínu a pačuli. Je to lehkost, která dlouho vydrží.

Happy je jednou z nejoblíbenějších vůní od Clinique - i díky reklamě s Judy Garlandovou a písničkou “Come on Get Happy”. Chytlavá píseň je vhodná pro tuto radostnou vůni, která je označována také jako "Slunce v lahvi" a "Vůně štěstí". Happy má jemné tóny jablek, švestek a bergamotu, které se mísí s květinovým srdcem freezie, lilie, růží a ranní orchideje. Základ parfému tvoří pižmo a jantar. Happy byla představena v roce 1997 a je dodnes velmi oblíbená u žen všech věkových kategorií. Pořiďte si vůni Happy a buďte šťastné!

Clinique představila vůni Calyx v roce 1987; v roce 2013 byl Calyx upraven a nyní je to energizující a tajemná vůně, koktejl exotického ovoce a bílých květů, ideální pro letní dny.

Zobraz vše

Clinique časové osy

Clinique
Kolekce
JIŽ OD
480
Clinique Aromatics Elixir
JIŽ OD
1.364
Clinique Aromatics In Black
JIŽ OD
481
Clinique Aromatics in White
JIŽ OD
1.803
Clinique Beyond Rose
JIŽ OD
383
Clinique Clinique Makeup
JIŽ OD
481
Clinique Happy
JIŽ OD
832
Clinique Happy Heart
JIŽ OD
597
Clinique Happy In Bloom