30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Coleen Rooney Parfém & Dámské vůně

Coleen Rooneyová se narodila v Liverpoolu v roce 1986, kde vyrůstala spolu s rodiči a třemi sourozenci. Žurnalistka, lektorka a obchodnice představila v roce 2007 svou první vůní.

Coleen Rooneyová má mnoho talentů, které se odrážejí v rozmanitosti povolání, která vykonávala během své kariéry. Pracovala jako úspěšná redaktorka pro Closer stejně jako OK! A na základě titulu svého prvního sloupce vydala v roce 2007 autobiografii "Vítejte v mém světě". Společně s Asdou Georgovou a Littlewoodsovou navrhla a vytvořila exkluzivní oděvní kolekce sestávající ze šatů a oblečení pro volný čas. Než byla v televizi ITV odvysílána její vlastní show "Coleen's Real Women", uváděla speciální epizodu televizní show "Tonight With Trevor McDonald", která se soustředila na Rettův syndrom, genetickou poruchu, kterou trpěla její sestra. Rooneyová je mluvčí Alder Hey Children's Charity a často používá své účty Twitter a Instagram na podporu různých dobrých věcí. Ve věku 16 let Coleen začala chodit s kamarádem z dětství Waynem Rooneym, a nakonec se vzali na extravagantní svatbě v Itálii v roce 2008. První dítě následovalo v roce 2009 a jejich provrozený Kai se později dočkal mladších bratrů Klaye a Kita.

Její vlastní kolekce vůní byla poprvé představena v roce 2007 květinovou vodní kolínskou X (2007). Sportovní vůně kombinuje citrusové tóny na vrcholu se srdcem růží, lilie a vůní moře na základně z cedru, jantaru, pačuli a pižma. Následovala sladší květinová Coleen X Black (2008) a citrusová Coleen X Summer (2010). Její nejoblíbenější vůní je orientální květinová Butterfly (2010). Má nádhernou lahvičku se zlatým motýlem a obsahuje květinové tóny na kořeněném srdci vanilky a teplém jantarovém, cedrovém základu s tonka fazolemi. Parfémy značky Coleen Rooney jsou k dostání samostatně i jako součást parfémového dárkového setu.
Zobrazit více