30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Creed Parfém & Dámské vůně

Creed je francouzský výrobce vůní, který vyrábí exkluzivní parfémy už od konce 17. století. Teprve před několika desetiletími se vůně Creed dostaly do volného prodeje, protože dříve se daly koupit pouze prostřednictvím rodiny výrobců. Značka je pro klienty velice tajemná, ale říká se, že Grace Kellyová, John F. Kennedy a mnoho dalších si od nich nechali vyrobit vlastní parfémy. Creed zůstává rodinnou společností a v současné době ji provozují Olivier Creed a jeho syn Erwin jako společný podnik. Jako nezávislý parfémář vlastní práva na vůně, stejně jako továrnu Creed a vlastní značkové butiky.

Creed parfém je známý svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Není to náhoda, protože vůně Creed jsou vyráběny s maximální pozorností k detailu a s využitím nejjemnějších ručně vybraných ingrediencí. Všechny vonné látky jsou vyráběny tradičními technikami, a dokonce do flakonku jsou nalité ručně. Výsledkem je, že vůně Creed rozhodně nejsou levné, ale vysoká kvalita jim vydobyla mnoho úspěchů a velké množství oddaných příznivců, včetně mnoha celebrit a členů královských rodin. Creed má královský přípis vydaný královnou Viktorií v roce 1885 a říká se, že Alžběta II používá jejich vůni Fleurissimo (1956). Olivier Creed uvedl, že se snaží tvořit parfémy jako umění a přiblížit se k umění stejně jako malíř nebo sochař.

Mezi nejoblíbenější a nejoblíbenější parfémy značky Creed patří Fantasia de Fleurs (1862), bohatá směs květin, která byla vytvořena pro rakousko-uherskou císařovnu Elisabeth, Virgin Island Water (2007), což je osvěžující letní vůně s tropickými tóny kokosu, jamajské limetky a zázvoru a samozřejmě i nejprodávanější Love In White (2005). Tento květinový skvost s orientálními tóny byl navržen samotným Olivem Creedem a byl inspirován mořským klidem a tvoří jej mix ovoce a květin z celého světa se srdcem z jávské vanilky a indického santalového dřeva pro opravdu světový parfém.
Zobrazit více