Creed Parfém & Dámské vůně

Creed je francouzský výrobce vůní, který vyrábí exkluzivní parfémy už od konce 17. století. Teprve před několika desetiletími se vůně Creed dostaly do volného prodeje, protože dříve se daly koupit pouze prostřednictvím rodiny výrobců. Značka je pro klienty velice tajemná, ale říká se, že Grace Kellyová, John F. Kennedy a mnoho dalších si od nich nechali vyrobit vlastní parfémy. Creed zůstává rodinnou společností a v současné době ji provozují Olivier Creed a jeho syn Erwin jako společný podnik. Jako nezávislý parfémář vlastní práva na vůně, stejně jako továrnu Creed a vlastní značkové butiky.

Creed parfém je známý svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Není to náhoda, protože vůně Creed jsou vyráběny s maximální pozorností k detailu a s využitím nejjemnějších ručně vybraných ingrediencí. Všechny vonné látky jsou vyráběny tradičními technikami, a dokonce do flakonku jsou nalité ručně. Výsledkem je, že vůně Creed rozhodně nejsou levné, ale vysoká kvalita jim vydobyla mnoho úspěchů a velké množství oddaných příznivců, včetně mnoha celebrit a členů královských rodin. Creed má královský přípis vydaný královnou Viktorií v roce 1885 a říká se, že Alžběta II používá jejich vůni Fleurissimo (1956). Olivier Creed uvedl, že se snaží tvořit parfémy jako umění a přiblížit se k umění stejně jako malíř nebo sochař.

Mezi nejoblíbenější a nejoblíbenější parfémy značky Creed patří Fantasia de Fleurs (1862), bohatá směs květin, která byla vytvořena pro rakousko-uherskou císařovnu Elisabeth, Virgin Island Water (2007), což je osvěžující letní vůně s tropickými tóny kokosu, jamajské limetky a zázvoru a samozřejmě i nejprodávanější Love In White (2005). Tento květinový skvost s orientálními tóny byl navržen samotným Olivem Creedem a byl inspirován mořským klidem a tvoří jej mix ovoce a květin z celého světa se srdcem z jávské vanilky a indického santalového dřeva pro opravdu světový parfém.

Zobraz vše

Creed časové osy

Creed
Kolekce
JIŽ OD
4.299
Creed Aberdeen Lavender
JIŽ OD
4.297
Creed Acqua Fiorentina
JIŽ OD
4.299
Creed Asian Green Tea
JIŽ OD
4.491
Creed Aventus for Her
JIŽ OD
3.571
Creed Cedre Blanc
JIŽ OD
3.851
Creed Fantasia De Fleurs
JIŽ OD
4.530
Creed Fleurissimo
JIŽ OD
3.909
Creed Fleurs De Gardenia
JIŽ OD
4.297
Creed Iris Tubereuse
JIŽ OD
5.461
Creed Royal Mayfair
JIŽ OD
3.255
Creed Royal Princess Oud
JIŽ OD
4.840
Creed Royal Water
JIŽ OD
4.920
Creed Vanisia
JIŽ OD
7.185