DSquared2 Parfém & Dámské vůně

Jednovaječná dvojčata Dean a Dan Catenovi založili DSquared2 v roce 1995 po letech působení v módním průmyslu pro velké značky jako Diesel a Versace.

V roce 2002 se DSquared2 dostali do širokého povědomí, když navrhli celou kolekci pro hudební video Madonny "Don´t tell me” a pro její turné 2002 Drowned World Tour. Od té doby oblékali na turné Christinu Aguileru, Rihannu, Beyonce a Britney Spearsovou.

DSquared2 jsou oblíbení nejen pro své jevištní kostýmy, Lenny Kravitz, Justin Timberlake, Ricky Martin a Robbie Williams jsou také fanoušky jejich jedinečných kolekcí a jsou často viděni v šatech od Deana a Dana.

Jejich charakteristické urbanistické návrhy si našly cestu na vrchol a nyní mají obrovskou kolekci obuvi a oblečení, která je velmi populární jak mezi maldými věkem, tak i mezi mladými v srdci.

V roce 2007 se DSquared2 pustili do vůní a vydali svůj první parfem, He Wood, který brzy následovala dámská verze She Wood. EDT She Wood je jako jarní procházka lesem. Dobře nakombinovaný parfém, který je čerstvý a čistý. Úspěch dvou prvních parfémů DSquared nastavil cestu k dalšímu rozvoji a od počátku začala DSquared vydává nejen parfémy a toaletní vody, ale také dřevité kolínské, které zaujaly i Fragrance Foundation.

Každoročně pořádá Fragrance Foundation s udílením cen a v minulých letech měli DSquared2 vždy oceněnou vůni. V roce 2016 to byl parfém DSquared2 Want, který byl v centru pozornosti.

Want je vůně pro sebevědomou dívku a podle návrháře Dana to je krémový lahodný kořeněný vanilkový parfém s měkkými pudrovými tóny a čerstvým květinovým podtónem, stejně jako jemnou vůní lesa. Je to perfektní vůně pro každou ženu, která zná svou vlastní cenu.

Zobraz vše

DSquared2 časové osy

DSquared2
Kolekce
JIŽ OD
238
DSquared2 Potion for Woman
JIŽ OD
694
DSquared2 She Wood
JIŽ OD
486
DSquared2 Want