30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

DSquared2 Parfém & Dámské vůně

Jednovaječná dvojčata Dean a Dan Catenovi založili DSquared2 v roce 1995 po letech působení v módním průmyslu pro velké značky jako Diesel a Versace.

V roce 2002 se DSquared2 dostali do širokého povědomí, když navrhli celou kolekci pro hudební video Madonny "Don´t tell me” a pro její turné 2002 Drowned World Tour. Od té doby oblékali na turné Christinu Aguileru, Rihannu, Beyonce a Britney Spearsovou.

DSquared2 jsou oblíbení nejen pro své jevištní kostýmy, Lenny Kravitz, Justin Timberlake, Ricky Martin a Robbie Williams jsou také fanoušky jejich jedinečných kolekcí a jsou často viděni v šatech od Deana a Dana.

Jejich charakteristické urbanistické návrhy si našly cestu na vrchol a nyní mají obrovskou kolekci obuvi a oblečení, která je velmi populární jak mezi maldými věkem, tak i mezi mladými v srdci.

V roce 2007 se DSquared2 pustili do vůní a vydali svůj první parfem, He Wood, který brzy následovala dámská verze She Wood. EDT She Wood je jako jarní procházka lesem. Dobře nakombinovaný parfém, který je čerstvý a čistý. Úspěch dvou prvních parfémů DSquared nastavil cestu k dalšímu rozvoji a od počátku začala DSquared vydává nejen parfémy a toaletní vody, ale také dřevité kolínské, které zaujaly i Fragrance Foundation.

Každoročně pořádá Fragrance Foundation s udílením cen a v minulých letech měli DSquared2 vždy oceněnou vůni. V roce 2016 to byl parfém DSquared2 Want, který byl v centru pozornosti.

Want je vůně pro sebevědomou dívku a podle návrháře Dana to je krémový lahodný kořeněný vanilkový parfém s měkkými pudrovými tóny a čerstvým květinovým podtónem, stejně jako jemnou vůní lesa. Je to perfektní vůně pro každou ženu, která zná svou vlastní cenu.
Zobrazit více