30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

David & Victoria Beckham Parfém & Dámské vůně

Davida a Victorii Beckhamovy není potřeba představovat, ať už jako pár, nebo jejich značku, jejich sláva a značková móda jsou známy po celém světě. David je známý svými sportovními úspěchy a výhodnými sponzorskými smlouvami, zatímco Victoria se stala známou pro svou roli Posh Spice v Spice Girls a následně se stala ikonou stylu, modelkou a módní konzultantkou. V roce 2014 se stala také nejlepší podnikatelkou Spojeného království s obratem 210 milionů liber. Tvoří dynamické duo a jejich společné podniky ve světě módy a vůní jsou víc než jen dynamické, Victoria má dokonce vlastní řadu doplňků, džín a šatů.

Média nazývají pár "Posh & Becks" a poté, co se v roce 1999 vzali, začali záhy realizovat své plány na velkou rodinu, slávu a bohatství.

David a Victoria jsou považováni za ikony moderního stylu a představitele bezkonkurenčního úspěchu. První vůně, která byla vydána pod značkou Beckham, byla Instinct for Men v roce 2005. Oblíbenost této vůně brzy vyvolala vydání několika dalších vůní pro něho i pro ni, což znamená, že David & Victoria Beckhamovi už nejsou spojování pouze se sportem, módou a doplňky, ale také s dámskými parfémy, jako jsou krásné báječné bílé květinové tóny vůně Intimately Beckham for Women (2006).

Dalšími oblíbenými ženskými vůněmi jsou balzamikové květinové tóny parfému Intimate Night (2007), odvážné a květinové tóny Signature for Her (2008), lahodně ovocné a květinové tóny Signature Story for Her (2009), smyslná orientální vůně Intimately Yours Women (2010) a jemně květinové a pudrové tóny Signature Summer for Her (2011).
Zobrazit více