30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Davidoff Parfém & Dámské vůně

Značka Davidoff byla původně založena Henri Davidoffem a jeho rodinou na počátku 20. století a původně se zaměřovala pouze na tabákové výrobky a doplňky prodávané z jedné jediné prodejny ve Švýcarsku. Teprve koncem osmdesátých let se značka Davidoff rozšířila o vůně, které jsou nyní vyráběny v rámci exkluzivních dohod s firmou Coty Inc.

Ve skutečnosti to byl Zino Davidoff, nejstarší ze čtyř Davidoffových dětí, který v třicátých letech minulého století začal rozšiřovat své podnikání v oblasti tabáku. S nově získanými zkušenostmi Zina z jeho dřívějších cest po celé Jižní Americe se skromný obchůdek s tabákem brzy rozrostl na velmi úspěšný obchod, a dokonce i během druhé světové války i nadále rostl díky neutrálnímu politickému postoji Švýcarska. Svou společnost Zino nakonec v roce 1970 prodal společnosti Max Oettinger a poté, co se stala součástí několika firemních fúzí a akvizic, se společnost Davidoff pustila také do výroby koženého zboží, módních doplňků, kávy a parfémů.

Značka Davidoff dosáhla pozoruhodného úspěchu s parfémem Cool Water, který znamenal vzestup aromatických “aqua” parfémů, a přestože byla vůně často napodobována, imitace nikdy neodpovídaly původnímu parfému a nadšení firmy Davidoff pro dokonalost. Některé z nejoblíbenějších ženských parfémů zahrnují světově proslulé květinové vodní tóny Cool Water Woman (1996), sladké práškové akordy Good Life (1999) a spousta květinových tónů Echo Woman (2004). Mezi další oblíbené dámské vůně značky Davidoff patří sladké květinové akordy Cool Water Sensual Essence (2012), čerstvé a sladké tóny Cool Water Sea Rose (2013) a krásná kožená unisex Leather Blend (2014).

Davidoff - vášeň pro dokonalost a radost ze života
Zobrazit více