30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Diane von Furstenberg Parfém & Dámské vůně

Diane von Furstenberg (nebo DvF) je módní návrhářka známá pro průkopnický obal. Byla kdysi šlechtička, vzala si prince Egona z Fürstenbergu, ale v roce 1972 po rozvodu přišla o titul. Během svého sňatku s princem Egonem byla odhodlána vydělat vlastní peníze, a proto se rozhodla navrhovat dámské šaty. V roce 1974 představila své ikonické šaty, které získaly mezinárodní uznání. Jednoduché šaty byly okamžitým hitem, protože byly lichotivé pro všechny tvary a velikosti. V té době Diane uvedla, že jsou určeny pro: "Mladé a staré, tlusté a hubené, chudé a bohaté". A dokonce i dnes jsou tyto nádherné šaty stále stejně populární, jako tomu bylo tehdy.

Do roku 1976 bylo prodáno přes milion těchto šatů. Design Furstenbergové se dokonce dostal na obálku časopisu Newsweek, kde ji porovnávali s Coco Chanel.

Diana von Furstenbergová nebyla oblíbená jen díky jedněm šatům; představila i svou vlastní kosmetickou řadu, obchod s domácími potřebami, kolekci šperků, stejně jako plavky, kalhoty, šály a plážové oblečení. Její odvážné, barevné návrhy, které se snadno nosí, byly velkým hitem pro všechny. Celebrity, jako jsou Gwyneth Paltrowová, Kate Beckinsaleová, Madonna, Tina Brownová, Jessica Alba, Susan Sarandonová a Jennifer Lopezová nosí její šaty na červeném koberci. Kate Middletonová je velkou fanynkou jejích večerních šatů.

Diane má kamarádký vztah s Glorií Vanderbiltovou a uspořádala akci u příležitosti vydání Gloriiny knihy. Diane má sama jisté zkušenosti v této oblasti jako nejprodávanější autorka více než šesti knih.

V roce 1974 představila první vůni značky Diane von Furstenberg. Vůně byla pojmenována podle její dcery, Tatiana. Diane se objevila v televizní reklamě a říkala o vůni, že je "pro muže, aby miloval a pro žemu, aby si pamatovala". Tatiana je šik mix květin, pomerančového květu a zelených tónů.

V roce 1992 prodala královna šatů většinu své firmy, ale znovu se vydala na návrhářkou dráhu v roce 1997 a nyní můžete nakupovat Furstenbergovou ve více než 70 zemích. Diane von Furstenbergová získala v roce 2008 hvězdu na módním chodníku slávy na Sedmé Avenuré a v roce 2010 obdržela zlatou medaili Španělského Institutu královny Sofie.
Zobrazit více