30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Dolce & Gabbana Parfém & Dámské vůně

Dolce & Gabbana patří mezi největší módní domy naší doby a jejich oblečení, vůně, boty a doplňky jsou všude známé - a zaslouží si to! Dolce & Gabbana nebo D & G, je italský luxusní módní dům, který založili dva italští návrháři - Domenico Dolce & Stefano Gabbana v roce 1985. Všechno to začalo po telefonu, když se ti dva setkali v Miláně v roce 1980 Po tom, co Gabbana zavolal do společnosti, ve které Dolce, pracoval, aby se zeptal na možné pracovní příležitosti. To vedlo k jednomu z nejúspěšnějších partnerství v historii módy. Do roku 2005 činil obrat společnosti téměř 600 milionů eur, což z ní činí jeden z nejrychleji rostoucích módních domů všech dob.

Silná identita značky Dolce & Gabbana se v průběhu let vyvíjela, aniž by zapomínala na své kořeny, zejména když jde o ženskou módu. Má nezaměnitelný styl, který kombinuje silnou inovaci se svým středomořským původem. Jedná se o značku, jejíž krása spočívá v kontrastních rysech.

D & G okamžitě zabodovali svým nekonvenčním, riskantním stylem oblečení - například dámskými "korzetovými šaty" - spolu s provokativní reklamou, která jim přinesla úspěchy i právní noční můry. Některé z legendárních výrobků společnosti D & G zahrnují spodní prádlo (např. korzety a podprsenky), gangsterské bossové špendlíky a extravagantně potištěné kabáty. Jejich kolekce pro ženy jsou vždy podpořeny výkonnými reklamními kampaněmi, jako jsou slavné černobílé plakáty s modelkou Marpessou, kterou fotografoval Ferdinando Scianna v roce 1987.

V roce 2009 uvedli na trh první řadu líčidel a Scarlett Johansson se stala tváří reklamní kampaně. Společnost Dolce & Gabbana uvedla na trh první řadu 80 kusů jemných šperků na konci roku 2011 včetně růženců, náramků s přívěsky a náhrdelníků. Dům získal několik ocenění za své vůně, včetně ocenění Woolmark v roce 1991 a cenu "nejženštější vůně roku" v roce 1993.

První vůně společnosti Dolce & Gabbana, nazvaná jednoduše "Dolce & Gabbana for Women", byla představena v roce 1992. Pánská verze následovala v roce 1994. Značka vydává řadu vůní už po celá léta a jejich parfém Light Blue od roku 2011 patří mezi ty nejúspěšnější. Je to svěží a lehká vůně, která je vhodná pro každodenní nošení, evokující ducha sicilského léta. Další oblíbené vůně D & G pro ženy zahrnují: Pour Femme (1992) sladkou pudrovou vůni s ovocem a květinami, One (2006), orientální ovocnou s mandarinkou, broskví, švestkami a květinami a Dolce (2014) - vůni s bílými květinami, narcisem a lekníny.
Zobrazit více