30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Elie Saab Parfém & Dámské vůně

Elie Saab je libanonský módní návrhář známý pro své večerní šaty, které nosí mnoho osobností na červeném koberci. Započal svou kariéru v roce 1982 v Bejrútu, kde si otevřel malý butik. Na rozdíl od většiny návrhářů je samouk. Elie Saab navrhoval především svatební šaty, ale také společenské šaty a další oblečení pro ženy v sousedství.

Postupně se stal známým po celém světě a začal za šaty dostávat více peněz a nakonec se dostal do svět haute couture módy. Použití neobvyklých látek a materiálů, stejně jako orientální vlivy vydělovaly šaty Elieho Saaba od zbytku a v 90. letech se proslavil i mimo Libanon. Saab je první ne italský návrhář, kterému se podařilo stát se členem prestižní italské komory Nazionale della Moda.

Jeho výtvory se staly světově proslulými, když navrhl šaty, které Halle Berry měla v roce 2002 na předávání Oscara. Mezi dalšími klienty Elie Saaba patří šlechta - jako princezna Beatrice, jordánská královna Rania a švédská princezna Madelein, stejně jako slavné herečky a zpěvačky jako Beyonce, Taylor Swiftová, Mila Kunisová, Katy Perryová, Rihanna a Emma Watsonová.

V roce 2011 byla představena první vůně Elie Saab pro ženy. Vůně Le Parfum se stala bestsellerem v 15 zemích. Je to velmi ženská bílá květinová vůně s květinami, růžovým medem a lesní vůní. Elie Saab od té doby vydal speciální verze vůně, včetně Le Parfum Intense (2013) a Le Parfum Rose Couture (2016). L'Eau Couture (2014) je jiná vůně Elie Saab s čerstvými tóny mandlemi, květinami a vanilkou. Všechny vůně Elie Saab byly vytvořeny společně s uznávaným parfumérem Francisem Kurkdjianem, mužem, jehož nos stojí za vůněmi jako Le Male, My Burberry a Dior Eau Noire.
Zobrazit více