30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Elizabeth Arden Parfém & Dámské vůně

Elizabeth Ardenová byla žena, která předběhla svou dobu. V roce 1910 založila vlastní kosmetický salon. To bylo v době, kdy se očekávalo, že ženy zůstanou doma a bylo velmi vzácné, aby žena provozovala vlastní podnikání. Elizabeth Ardenová se rozhodla to změnit.

V roce 1912 prošlo kolem jejího Red Door Salon na Páté Avenue 15 000 sufražetek na znamení protestu. Všechny měly jasně červenou rtěnku od Elizabeth Ardenové. Červená rtěnka se nakonec stala symbolem osvobození žen. Elizabeth vytvořila řadu speciálně pro ženy, které sloužily v armádě během druhé světové války, a dodnes najdete značku Arden v popředí nových inovativních make-up produktů.

Ardenová byla také jednou z prvních, která vyvinula krémy pro specifické typy pleti a její 8hodinový krém je jedním z nejprodávanějších výrobků péče o pleť dodnes.

Její slavný Red Door Salon na Páté Avenue poskytl jméno pro své slavné dvě vůně; Red Door a Fifth Avenue. Tyto oblíbené vůně nyní přicházejí v řadě různých verzí. Původní lahvička vůně Red Door byla tvarována ve formě skutečných červených dveří salonu Elizabeth Arden a byla představena v roce 1989. Tento klasický parfém se stal pro mnoho žen klasickou vůní. Je dokladem vytříbeného vkusu, luxusu, kouzla, romantiky, elegance a ženskosti. Elizabeth Arden trvalo 14 let, než spustila první flanker verzi své ikonické vůně. Red Door Revealed, nyní růžová, není tak silná jako klasická Red Door. Lze ji popsat jako jemnější, čistou a ženskou, květinovou - skvělou pro teplé letní večery. K oslavě výročí vydání Red Door Elizabeth Arden spustila Red Door 25 Eau de Parfum. Toto byla vlastně velmi odlišná vůně původních Red Door; více kořeněná a více květinová.

Parfém Arden 5th Avenue je pojmenován po světově proslulé ulici, na které Elizabeth Arden otevřela svůj první salon. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších parfémů všech dob z kolekce Arden, směs ylangu, lila, růže, magnólie, karafiátu a konvalinky, které na pokožce dlouho vydrží a přinášejí kouzlo starých časů.
Zobrazit více