30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Elizabeth Taylor Parfém & Dámské vůně

Elizabeth Rosemond Taylorová byla britsko-americká herečka s 50 filmy a dvěma Oscary, ale také skandálním milostným životem, spoustou manželů, množstvím šperků, zdravotními problémy, parfémy a obrovským bohatstvím.

Ve věku pouhých 10 let hrála Elizabeth ve svém prvním filmu One Born Every Minute (1942), od té doby se stala ikonickou herečkou s mnoha fimovými trháky. Jeden z nich, Kleopatra (1963), byl výjimečný, a to nejen proto, že je to nejdražší film, ale také proto, že se při jeho natáčení setkala se svým pátým manželem Richardem Burtonem. Skandál to byl díky tomu, že oba byli ještě zadaní, a dokonce i papež se zapojil, když se Taylorová pokusila ukrást manžela další ženě.

Elizabeth Taylorová byla stylová ikona nejen na obrazovce, ale i v osobním životě. Mnoho žen kopírovalo její "kočičí" make up z filmu Kleopatra (stále trendy dodnes). Elizabethin osobní styl byl odvážný; Milovala flitry, květy, obruby, peří a mašle a mohli jste být jisti, že způsobí další pozdvižení na červeném koberci.

Taylorová byla první celebritou, která vytvořila vlastní řadu vůní. Její první vůně Passion z roku 1987 se stala bestsellerem. Elizabeth se velmi podílela na vytváření svých vůní, a protože milovala nádherné (a drahé) klenoty, pojmenovala svůj druhý parfém White diamonds - vůně je bohatá, silná a mocná, stejně jako samotná Taylorová. White Diamond má silný květinový vršek, teplé srdce a orientální základ. Lahvička je dodávána s diamantovým prstýnkem, takže je ještě luxusnější a elegantnější.

V autobiografii o Elizabeth Taylorové je zmínka o tom, že její parfémová říše vydělala Elizabeth stejně jako její celá herecká kariéra. Ve skutečnosti britský deník The Guardian odhadoval, že většina z jejího celkového jmění ve výši 600 milionů dolarů - 1 miliarda sestávala ze zisku z prodeje jejích parfémů značky Elizabeth Taylor.

Elizabeth Rosemond Taylorová se narodila 27. února 1932 v Londýně v Anglii a zemřela ve věku 79 let v roce 2011. Budeme vždy vzpomínat na její neuvěřitelnou krásu, úžasné řasy, chaotický milostný život, osm manželů, četné filmy a Nadaci Elizabeth Taylor na výzkum nemoci AIDS založenou roku 1991.
Zobrazit více