Estee Lauder Parfém & Dámské vůně

Jedna z nejstarších a nejznámějších společností vyrábějících vůně pro muže i ženy, se Estee Lauder zrodila jako výsledek lidí, kteří poprvé zažívali poválečný luxus. Zpočátku byla společnost velmi skromná v tom, co nabízeli, jen se čtyřmi produkty, ale brzy si uvědomili, že se jedná o lukrativní trh s vysokou poptávkou a v roce 1948, jen 3 roky po skončení druhé světové války, měla společnost Estee Lauder svůj první obchodní dům na Saks Fifth Avenue v New Yorku.

Estee Lauderová se narodila a vyrůstala v čtvrti Queens a od raného věku měla zájem o krásu. Společnost založila se dvěma jednoduchými věcmi - s pomoci svého strýce, který ji vedl a s neochvějnou vírou, že každá žena může být krásná. Dnes, o více než 60 let později, tato jednoduchá představa doslova změnila tvář krásy. Lauderová začala podnikat prodejem výrobků péče o pleť kosmetickým salónům a hotelům a zajistila si velký úspěch při prodeji tím, že věnovala pozornost tomu, co fungovalo a co ne. Poté předávala svou moudrost, znalosti a to, co se dozvěděla, svým kosmetickým poradcům, a to až do své smrti v roce 2004.

V roce 1953 Estee Lauderová představila svou první vůni pro ženy s názvem "Youth Dew" a také tu samou vůni vydala jako olej do koupele, který se brzy stal poválečným luxusem, který všichni chtěli mít - a vůně byla natolik žádané, že o sedm let později, v roce 1960 zahájila Estee Lauder svůj první mezinárodní prodej v Harrods v Londýně. Dnes tento značkový gigant vlastní 27 značek, včetně MAC, Darphin, Aramis, Bobbie Brown a Clinique a zaměstnává více než 38 000 lidí po celém světě. Pod deštníkem Estee Lauder je více než 80 parfémů a vod po holení - většina je pro ženy, ačkoli vyrábějí i vůně pro muže a několik unisex vůní.

Vedení paní Lauderové inspirovalo tisíce lidí. Získala několik vyznamenání, včetně prezidentské medaile Spojených států za svobodu a Francouzskou legii cti. Estee Lauder si však nikdy natolik nezvykla na slávu a bohatství, aby zapomněla, kde leží její kořeny - byla vždycky nejšťastnější, když mohla radit ženám během nákupů. Jeden z jejích oblíbených citátů byl "Zavolej, napiš, řekni kamarádce", protože věděla, že jakmile žena vyzkouší produkt Estée Lauder, bude ho milovat a sdílet se svými přáteli.

Když společnost začala inzerovat, paní Lauderová trvala na tom, aby fotografie zobrazovaly krásu, která je jak žádoucí, tak i přístupná. V roce 1962 zahájila společnost Estée Lauder praxi výběru jedné modelky jako "tváře" značky. V průběhu let pro společnost fotily supermodelky Karen Grahamová, Willow Bayová, Paulina Porizkova, Liya Kebedeová - a poté také Elizabeth Hurleyová, Carolyn Murphyová, Hillary Rhodová a Gwyneth Paltrowová - ty všechny hrdě zastupovaly Estée Lauder.

Zobraz vše

Estee Lauder časové osy

Estee Lauder
Kolekce
JIŽ OD
1.891
Estee Lauder Advanced Night Repair
JIŽ OD
723
Estee Lauder Beautiful
JIŽ OD
1.561
Estee Lauder Beautiful Belle
JIŽ OD
1.347
Estee Lauder Beyond Paradise
JIŽ OD
1.301
Estee Lauder Cinnabar
JIŽ OD
337
Estee Lauder Cosmetics
JIŽ OD
1.301
Estee Lauder Intuition
JIŽ OD
860
Estee Lauder Knowing
JIŽ OD
802
Estee Lauder Modern Muse
JIŽ OD
1.201
Estee Lauder Modern Muse Chic
JIŽ OD
1.201
JIŽ OD
990
Estee Lauder Modern Muse Le Rouge
JIŽ OD
1.003
Estee Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss
JIŽ OD
1.371
Estee Lauder Modern Muse Nuit
JIŽ OD
548
Estee Lauder Pleasures
JIŽ OD
1.065
Estee Lauder Pleasures Bloom
JIŽ OD
1.645
Estee Lauder Pleasures Intense
JIŽ OD
1.238
Estee Lauder Pure White Linen
JIŽ OD
958
Estee Lauder Sensuous
JIŽ OD
969
Estee Lauder Sensuous Nude
JIŽ OD
696
Estee Lauder White Linen
JIŽ OD
2.366
Estee Lauder Wood Mystique
JIŽ OD
630
Estee Lauder Youth Dew