30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Estee Lauder Parfém & Dámské vůně

Jedna z nejstarších a nejznámějších společností vyrábějících vůně pro muže i ženy, se Estee Lauder zrodila jako výsledek lidí, kteří poprvé zažívali poválečný luxus. Zpočátku byla společnost velmi skromná v tom, co nabízeli, jen se čtyřmi produkty, ale brzy si uvědomili, že se jedná o lukrativní trh s vysokou poptávkou a v roce 1948, jen 3 roky po skončení druhé světové války, měla společnost Estee Lauder svůj první obchodní dům na Saks Fifth Avenue v New Yorku.

Estee Lauderová se narodila a vyrůstala v čtvrti Queens a od raného věku měla zájem o krásu. Společnost založila se dvěma jednoduchými věcmi - s pomoci svého strýce, který ji vedl a s neochvějnou vírou, že každá žena může být krásná. Dnes, o více než 60 let později, tato jednoduchá představa doslova změnila tvář krásy. Lauderová začala podnikat prodejem výrobků péče o pleť kosmetickým salónům a hotelům a zajistila si velký úspěch při prodeji tím, že věnovala pozornost tomu, co fungovalo a co ne. Poté předávala svou moudrost, znalosti a to, co se dozvěděla, svým kosmetickým poradcům, a to až do své smrti v roce 2004.

V roce 1953 Estee Lauderová představila svou první vůni pro ženy s názvem "Youth Dew" a také tu samou vůni vydala jako olej do koupele, který se brzy stal poválečným luxusem, který všichni chtěli mít - a vůně byla natolik žádané, že o sedm let později, v roce 1960 zahájila Estee Lauder svůj první mezinárodní prodej v Harrods v Londýně. Dnes tento značkový gigant vlastní 27 značek, včetně MAC, Darphin, Aramis, Bobbie Brown a Clinique a zaměstnává více než 38 000 lidí po celém světě. Pod deštníkem Estee Lauder je více než 80 parfémů a vod po holení - většina je pro ženy, ačkoli vyrábějí i vůně pro muže a několik unisex vůní.

Vedení paní Lauderové inspirovalo tisíce lidí. Získala několik vyznamenání, včetně prezidentské medaile Spojených států za svobodu a Francouzskou legii cti. Estee Lauder si však nikdy natolik nezvykla na slávu a bohatství, aby zapomněla, kde leží její kořeny - byla vždycky nejšťastnější, když mohla radit ženám během nákupů. Jeden z jejích oblíbených citátů byl "Zavolej, napiš, řekni kamarádce", protože věděla, že jakmile žena vyzkouší produkt Estée Lauder, bude ho milovat a sdílet se svými přáteli.

Když společnost začala inzerovat, paní Lauderová trvala na tom, aby fotografie zobrazovaly krásu, která je jak žádoucí, tak i přístupná. V roce 1962 zahájila společnost Estée Lauder praxi výběru jedné modelky jako "tváře" značky. V průběhu let pro společnost fotily supermodelky Karen Grahamová, Willow Bayová, Paulina Porizkova, Liya Kebedeová - a poté také Elizabeth Hurleyová, Carolyn Murphyová, Hillary Rhodová a Gwyneth Paltrowová - ty všechny hrdě zastupovaly Estée Lauder.
Zobrazit více