30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

GAP Parfém & Dámské vůně

GAP založili v roce 1969 manželé Doris a Donald Fisherovi. Vydali se do světa módy, když zjistili, že těžko hledají džíny, které by jim padly. Jejich první prodejna byla na Ocean Avenue v San Franciscu, v blízkosti univerzity San Fransisco, kde prodávali jak džíny Levi džíny, tak i gramofonové desky, aby přilákali mládež.

Fischerovi téměř zbankrotovali a začali prodávat své produkty za nižší cenu. Poté, co zjistili, že za pár dní vyprodali veškeré oblečení, si uvědomili, že zákazníci se hrnou, jen je potřeba trochu upravit ceny.

Společnost GAP měla brzy velký úspěch při prodeji výrobků známých značek se slevou a začala otevírat další prodejny. V roce 1976 měla 180 prodejen ve 21 státech a obrat více než 100 milionů dolarů.

V sedmdesátých letech GAP začal navrhovat oblečení pod svým vlastním jménem, ​​včetně mikin a košil. To se nakonec ukázalo jako nejlepší nápad. V roce 1980 jejich vlastní řada GAP představovala 45% celkového prodeje roku (v roce 1980 měl GAP obrat téměř 500 milionů dolarů).

Dnes společnost GAP prodává vše od oblečení, plavek, fitness módy, boty, doplňků, péče o pleť a vůně pro ženy, muže a děti.

Společnost GAP vydala svůj první parfém v roce 1994 a od té doby vyvinula četné vůně jak pro muže, tak i pro ženy. Jedna z nejoblíbenějších vůní pro ženy je Close Parfume (2009). Tato vůně je nádherně lehká s hlavními tóny mandlí - něco, co nevidíte každý den, ale rozhodně stojí za to vyzkoušet! Za zmínku stojí také Near z roku 2011, což je krásná ovocná vůně s letní atmosférou.
Zobrazit více