30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Giorgio Beverly Hills Parfém & Dámské vůně

Giorgio Beverly Hills založili v roce 1961 Fred Hayman a Georg Grant. Byl to první luxusní butik na rohu Dayton Way a Rodeo Drive v Beverly Hills v Kalifornii. Další brzy následovaly (butiky Gucci a Tiffany se objevily až v polovině sedmdesátých let), ale Fred předvídal potenciál místa a otevřel si svůj okouzlující ženský módní butik na této obyčejné ulici s potravinami, čerpací stanicí a železářstvím.

Jméno Giorgio Beverly Hills byl nápad Freda Haymana. Byl odvozen od křestního jména Granta a od hotelu Beverly Hilton, kde Fred pracoval jako organizátor akcí pro bohaté a slavné. Giorgio Beverly Hills byl jiný než jakýkoli jiný luxusní obchod, který jste kdy viděli. Objevil se v několika filmech, včetně legendární Pretty Woman z roku 1990, kde to byl první obchod, kam si Julia Robertsová šla s Richardem Gerem nakupovat s pomocí kreditní karty. Sklenice šampaňského k nákupu byla samozřejmostí a nejváženější zákazníci Giorgio Beverly Hills obdrželi exkluzivní křišťály Waterford jako poděkování.

Frank Sinatra, Nancy Reaganová, Diana Rossová, Charlton Heston a Elizabeth Taylorová byli častými zákazníky Giorgio Beverly Hills. K 20. narozeninám obchodu bylo rozhodnuto vydat vůni Giorgio Beverly Hills. Musí být odvážná, svůdná a představovat slunce, sílu, lesk a rozkoš hollywoodského životního stylu. Profil lahvičky byl inspirován elegantní vázou Tiffany a výrazné žluté pruhy se inspirovaly žlutou markýzou obchodu.

Parfém Giorgio Beverly Hills (nebo Yellow) byl představen v roce 1981 a byl rozptýlen do klimatizace v obchodě - ženy si ho okamžtě zamilovaly a parfém se stal jedním z nejprodávanějších.

Byl to také jeden z prvních parfémů, které byly propagovány jako vůně na vyzkoušení v ženských časopisech. Odlepíte pásku a překvapí vás silné aroma vanilky, jantaru a patchouli.

Yellow parfém Giorgio Beverly Hills je poměrně silný a říká se, že kvůli tomu byl v 80. letech v některých restauracích zakázán!

Dnes si můžete koupit Yellow v různých dárkových sadách a každý rok Giorgio Beverly Hills představuje novou dárkovou sadu obsahující tuto klasickou vůni a plyšového medvídka. Další klasické parfémy Giorgio Beverly Hills jsou Wings z roku 1992, což je čerstvá a květinová vůně pro ženy; tato výrazná osvěžující vůně je dodávána v elegantní skleněné lahvičce s modrým víčkem. Red z roku 1989 je ostrá, dřevitá, mechová vůně. Ocean Dream z roku 1990 obsahuje řadu květinových podtónů a je to velmi jemná vůně. Nejsou to jen parfémy, kolínské vody, tělová mléka a značkové oblečení, co najdete v obchodech Giorgio Beverly Hills, dnes také prodávají luxusní hodinky, sluneční brýle a šperky.
Zobrazit více