30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Gucci Parfém & Dámské vůně

V roce 1921 založil podnikatel Guccio Gucci dům Gucci. Společnost se stala jednou z nejznámějších luxusních značek na světě. V raných letech byl Gucci jen malý podnik, prodávající hlavně sedla. Později Guccio rozšířil své podnikání v zahraničí tím, že vyráběl kvalitní řemeslné kožené zboží, jako jsou kabelky, boty a pásky. Jeho kožená kabelka Gucci z roku 1947 s bambusovou rukojetí se stala okamžitým hitem celebrit i šlechty a byla prvním z mnoha ikonických návrhů Gucci, stejně jako červené proužky, která byly představeny v 50. letech 20. století. Bambus byl později obnoven v populárním parfému Gucci Bamboo (2015).

V 50. a 60. letech se mnoho filmových hvězd a ikon stylu vydalo do Florencie, kde se zamilovali do značky Gucci. Filmové hvězdy jako Grace Kellyová, Peter Sellers a Audrey Hepburnová pózovali v oděvech, obuvi a doplňcích značky Gucci pro známé lifestylové časopisy, čímž se značka Gucci stala mezinárodním symbolem statusu. Jackie Kennedyová byla viděna s taškou Gucci, která je dnes známá jako ikonická Jackie O; a je bestsellerem dodnes.

V sedmdesátých letech Gucci uvedla svou první kolekci běžného oblečení s logem GG. Stalo se proslulé svým nadčasovým designem a vysokou kvalitou, stejně jako unikátní kombinací inovativního řemeslného zpracování. Vlajkový obchod v Beverly Hills byl v roce 1977 vylepšen, což umožnilo VIP klientům, jako byly Rita Hayworthová nebo Michael Caine, nakupovat tašky a kabelky za 10 000 dolarů, doplněné zlatými a diamantovými řetězy.

80. léta byla pro rodinu Gucci turbulentní. Značka byla téměř zničena kvůli vnitřním rodinným sporům, daňovým únikům, a dokonce i vraždě! Zcela nečekaně byla značka zachráněna mladým americkým módním návrhářem Tomem Fordem, který byl najat Guccim v roce 1990. Nejprve Tom Ford navrhnoval běžné konfekční oděvní kolekce, ale později byl jmenován kreativním ředitelem a pod jeho vedením Gucci povstalo do své bývalé slávy. V roce 1997 měl Tom Ford vliv na rozhodování skupiny Gucci, která kupovala Yves Saint Laurent, Bottega Venetu a Boucheron. Do roku 2001 se Tom Ford podílel na všech důležitých obchodních rozhodnutích pro skupinu Gucci, ale později opustil společnost, aby založil vlastní značku.

Ikonické produkty, jako jsou modely Flora, kabelka Jackie O a taška Bamboo, přispěly k tomu, že společnost Gucci byla v roce 2007 jmenována nejžádanější luxusní značkou na světě společností Nielsen. Gucci má více než 400 prodejen prodávajících vše od slunečních brýlí, kabelek, pásků a bot až po chladničky na víno a rámy na obrazy.

V roce 1974 představila Gucci svou první vůni Gucci č. 1 pro ženy. Od té doby vzniklo několik parfémů a toaletních vod Gucci pro muže i ženy. Mnoho z nich má legendární postavení mezi sběrateli parfémů, jako jsou Gucci 3 a L'Arte di Gucci. Jeden z našich nejoblíbenějších parfémů Gucci je Gucci By Gucci z roku 2007, což je pižmová smyslná medová vůně. Díky elegantní rovnováze exotické guavy, květin z Haiti, patchouli, pižma a medu je perfektní vůní na večer.

Vůně Gucci Guilty je určena pro okouzlující, odvážné a sexy ženy, které si rády užívají. S ikonickým logem GG a úžasnou kombinací mandarinky, růžového pepře, pelargónie, jantaru a patchouli je tato vůně nejen potěchou pro oči, ale i pro nos. V průběhu let bylo představeno několik verzí původního parfému Gucci Guilty, například Gucci Guilty Black Pour Femme, Gucci Guilty Diamond a Gucci Guilty Studs Pour Femme. První vůně Gucci Rush vznikla v roce 1999. Kompozicí je sladká směs exotických květin a unikátní směs koriandru, vanilky a patchouli. Gucci Bamboo se připojila ke kolekci parfémú Gucci v roce 2015. Je to intenzivní, půvabná a jemná vůně s citrusovými podtóny a květinovým srdcem. Dokonalá vůně pro kombinaci s Bamboo tělovým mlékem a sprejem Bamboo deodorant pro ještě delší působení.
Zobrazit více