30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Guess Parfém & Dámské vůně

Guess je americká módní značka, kterou založili bratři Marcianové; Georges, Maurice, Armand a Paul. Tato trendově známá značka je známá pro své džíny a řadu velmi úspěšných parfémů, včetně Guess Original (1990), Guess Gold (2007) a Guess Dare (2014).

Bratři byli původně z Maroka, ale po mnoho let žili ve Francii, kde provozovali několik obchodů s oděvy na francouzské Riviéře. V roce 1981 se rozhodli začít znovu v USA a otevřeli si obchod v Beverly Hills, jedné z nejbohatších částí Los Angeles. Bratři navštěvovali LA pravidelně před přestěhováním a byli velmi ovlivňováni americkou kulturou. Georges Marciano vytvořil džíny pro obchod sám a jeho džínové návrhy se staly důležitou součástí Guess.

V 90. letech se společnost rozšířila do Evropy a Japonska. Po celém světě jsou stovky obchodů Guess, kde zákazníci mohou nakupovat kabelky, boty, džíny a hodinky. Společnost pokračuje i po roce 2000, kdy využívá celebrity jako Paris Hilton a Gigi Hadid jako modelky.

Jedním z populárních aspektů společnosti jsou jejich fantastické parfémy. Guess Original byl přirozeně vůbec prvním parfémem Guess pro ženy. Stejně jako mnoho vůní Guess je to čerstvá a ovocná vůně a Original obsahuje krásnou směs citronu, grapefruitu, černého rybízu a květin na dřevěné a vanilkové bázi. Guess Gold (2007) je ovocně květinový parfém se zmrazeným citrusem, ananasem, jasmínem, lotosem a růže na dřevě a vetiveru. Mnoho z parfémů Guess pro ženy je k dostání v dárkových sadách, které obsahují sprchové gely a tělové mléko se stejnými skvělými vůněmi.
Zobrazit více