30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Gwen Stefani Parfém & Dámské vůně

Gwen Stefaniová je americká popová hvězda, zpěvačka skupiny No Doubt. Také uvedla na svět mimořádně úspěšnou řadu sběratelských vůní; Harajuku Lovers.

Jako jedno ze čtyř dětí Dennise Stefaniho a Patty Flynnové měla Gwen v rámci rodiny od počátku úlohu pečovatelky. Ačkoli se Gwen Renée Stefani narodila 3. října 1969, vypadá nejméně o patnáct let mladší, což připisujeme italskému, americkému, irskému, skotskému a norskému původu. Pojmenovali ji podle letušky z románu Letiště z roku 1968 a písně "Walk Away Renée" od Four Tops. Stefani začala svou cestu k hvězdám, když ji její bratr vzal jako vokalistku do své ska skupiny No Doubt. Když zpěvák Spence spáchal sebevraždu, nakonec ho nahradila. S ostatními členy kapely (Tony Kanal, Tom Dumont, Adrian Young, Gabrial McNair a Stephen Bradley) už zpívá 29 let (1986-2015). Její bratr Eric po pár letech opustil skupinu, aby se mohl věnovat animaci, a dokonce začal pracovat pro seriál Simpsonovi. Kromě toho, že byla úspěšná v No Doubt byla Gwenina sólová píseň Hollaback Girl první skladbou sólového umělce, které se online prodalo přes milión kopií.

Je známo, že Gwen má slabost pro asijský kontinent. Když vlna tsunami zasáhla Tōhoku, okamžitě darovala 700 000 liber organizaci Save the Children Japan Children in Emergency. Gwen vydala svou vlastní oděvní kolekci v roce 2004, nesoucí jméno jejího prvního alba L.A.M.B (Love, Angel, Music, Baby).

Po vydání jediné vůně pod svým vlastním jménem, L nebo L.A.M.B. (2007) jsou všechny ostatní vůně uvedeny pod značkou Harajuku Lovers. Harajuku Lovers kolekce, další óda na asijskou kulturu, se všechny zaměřují na postavy G, Baby, Lil 'Angel, Láska a Hudba. Všechny lahvičky mají nahoře rozkošnou panenku a každá z nich je jiná, takže tato série je skvělá pro sběratele. V letech 2009 až 2015 vydala Gwen pět různých kolekcí s novými verzemi původních vůní.
Zobrazit více