30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Hello Kitty Parfém & Dámské vůně

Hello Kitty je smyšlená postava, kterou představila japonská společnost Sanrio v roce 1974. Původně vytvořená pro zvýšení prodeje firemního zboží přidáním roztomilých detailů byla malá kočka přidána do vinylové peněženky vedle slova Hello. Design Hello Kitty vedl k nečekanému úspěchu společnosti Sanrio a jen o 2 roky později začala společnost prodávat výrobky Hello Kitty do USA. Neustále se rozšiřující sortiment produktů Hello Kitty zahrnuje hračky, oblečení, doplňky, a dokonce i domácí spotřebiče a bankovní účty, stejně jako vůně Hello Kitty.

Hello Kitty byla původně uvedena na trh, aby oslovila děti, ale s rostoucím úspěchem Sanrio změnila své marketingové strategie a začala prodávat výrobky i dospělým. To vedlo ke spolupráci se zavedenými luxusními značkami, jako je výrobce kytar Fender a značka OPI pro péči o nehty. Obzvláště mají rádi postavičku lidé na Tchaj-wanu, kde mohou mít své dítě v tematické nemocnici Hello Kitty a létat na dovolené v Hello Kitty Airbus.

Sbírka parfémů Hello Kitty zahrnuje především ženské vůně zaměřené na mladší nositelky. Příkladem jsou sladké a ovocné vůně Hello Kitty Eau de Toilette a Hello Kitty Girl. Zaměřená na vyspělejší ženy, Hello Kitty Woman (2009) je květinový ovocný parfém, který vytvořil perfumér Corinne Cachen, který také vytvořil vonné látky pro značky jako Montblanc a The Body Shop. Tato dámská vůně obsahuje tóny lékořice, vanilky, malin a plumérií.

Kanadská popová hvězda Avril Lavigneová odkazuje na japonskou kočku ve své písni Hello Kitty 2013. Od roku 1983 je Hello Kitty velvyslankyní USA pro Unicef. Ke 40. výročí Hello Kitty měla značka miliardovou hodnotu a objevuje se na více než 50 000 produktech prodávaných ve více než 60 zemích světa.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy