30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Hugo Boss Parfém & Dámské vůně

Společnost Hugo Boss, založená v Metzingenu v Německu v roce 1924, byla především oděvní společností. Od sedmdesátých let se firma rychle rozrostla a značka Hugo Boss se nyní prodává ve více než 6000 obchodech po celém světě, včetně více než 1300 značkových obchodů Hugo Boss.

Hugo Boss začal od roku 1998 navrhovat dámské oblečení. Dámské oděvy Hugo Boss jsou nyní rozděleny do 4 značek: Hugo, která vyrábí progresivní moderní dámské oděvy a byla první značkou, která vyráběla dámské oblečení; Boss Black (označovaný také jen jako Boss) je největší značkou a vyrábí klasické oblečení; Boss Orange vyrábí běžné dámské oblečení; Boss Green (také známá jako Boss Sport) vyrábí sportovní oblečení, z nichž většina je věnována golfu.

První parfém Hugo Boss pro ženy byl představen v roce 1997 a byl jednoduše nazvaný Hugo Woman, aktivní vůně s mangem a mandlovníkem na teplé bázi cedru a santalového dřeva. Ta se od té doby stala nejprodávanější vůní po celém světě a vyústila v řadu dalších nejprodávanějších vůní, které vydává značka Hugo Boss, včetně Boss Femme (2001), Boss XX (2007) a Boss Orange (2009). Dámská vůně Boss XX byla realizován společně s vůní Boss XY pro muže, což znamenalo různé pohlavní chromozomy.

Od roku 1996 Hugo Boss sponzoruje Cenu Hugo Bosse a každoroční výtvarnou soutěž částkou 100 000 dolarů. Hugo Boss také sponzorujel různé muzejní exponáty a aktivity v Guggenheimově muzeu v New Yorku, které tuto cenu spravuje. Hugo Boss ve svých marketingových kampaních často představoval významné osobnosti, například Siennu Millerovou pro Boss Orange.
Zobrazit více