30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Iceberg Parfém & Dámské vůně

Společnost ICEBERG založili v roce 1974 Silvano Gerani a Guiliana Marchiniová v Itálii. Nyní je ve vlastnictví skupiny Gilmar, kterou založili manželé v roce 1962 nedaleko Rimini. Společnost ICEBERG zpočátku prodávala nekonvenční výrobky z pletenin a sportovní oblečení s ikonickými karikaturami, které značku proslavily v 80. a 90. letech. Jejich sortiment nyní zahrnuje pánskou, dámskou a dětskou módu, domácí zboží a exkluzivní minerální vody, stejně jako řadu exkluzivních parfémů. Výrobky společnosti jsou k dispozici v jejich vlastních obchodech ICEBERG a prostřednictvím několika maloobchodních prodejen po celém světě.

Inspirovaný žánrem amerického popového umění a jako dychtiví sběratelé vytvořili Gerani a Marchiniová své barevné kolekce pomocí nejmodernějších technologií a materiálů. První kolekce pánských oděvů byla představena v roce 1974 a následně dámská kolekce v roce 1976. Debut společnosti ICEBERG na přehlídce proběhl v Miláně na podzim roku 1995, a od té doby značka pravidelně představuje své nejnovější kolekce. ICEBERG dříve zaměstnával známé návrháře, jako jsou Marc Jacobs a Giambattista Valli, před jejich osamostatněním.

V osmdesátých letech si ICEBERG získal pozornost pro svou reklamní kampaň "I Contemporanei", která byla představena ve spolupráci s fotografem Olivierem Toscaniem, který produkoval řadu portrétů slavných současníků jako jsou malíř Mimmo Paladino, baletka Carla Fracciová umělec Andy Warhol a kolegové módní návrháři Franco Moschino a Vivienne Westwoodová, která byla schválena řadou osobností včetně Isabelly Rosselliniové, Paris Hiltonové, Sophie Coppolové a Naomi Campbellové.

Společnost ICEBERG vydala v roce 1989 svou první dámskou vůni a společně se společností Selective Beauty od té doby přidala do svého katalogu nové vůně. Debutová vůně byla květinová ovocná podpisová vůně Iceberg for women (1989), následovaná dalšími parfémy, jako je květinová vodní Twice (1995), orientální květinová ICEBERG Fragrance (2008) a květinová ovocná White Iceberg (2013). Kolekce Eau de Iceberg 74 obsahuje ženské vůně, jako je květinová ovocná vůně Eau de Iceberg Pour Femme (2010), květinová Eau de Iceberg Wild Rose (2012) a dřevitá Eau de Iceberg Sensual Musk (2013). Vůně ICEBERG jsou vytvořeny ve spolupráci s parfumeriemi jako Sophie Labbe, Antoine Maisondieu a Sonia Constant.
Zobrazit více