30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jade Goody Parfém & Dámské vůně

Jade Cerisa Lorraine Goodyová byla slavná televizní hvězda, která poprvé zazářila ve 3. sezóně televizního seriálu Big Brother. Goodyová se narodila v Londýně a pocházela z nestabilního rodinného prostředí a později se přestěhovala do Upshire v Essexu, kde se vyučila a pracovala jako zubní sestra.

Před svou předčasnou smrtí v roce 2009 hrála v několika dalších televizních pořadech, vydala 2 autobiografie a dvě velmi úspěšné vůně.

Jade poprvé vstoupila do domu Big Brothera v roce 2002, kde si získala publikum svým nekomplikovaným šarmem. Dokončila čtvrtou řadu a pravidelně se objevovala v různých televizních pořadech. Společně se svým přítelem Jackem Tweedem a matkou se v roce 2007 zúčastnila 5. sezóny Celebrity Big Brother a později se připojila k indické verzi formátu v roce 2008. Nicméně, hned poté, co se přidala ke štábu Big Boss, jí byla diagnostikována rakovina děložního čípku A musela odstoupit ze soutěže a podstoupit léčbu v Anglii. Matka dvou synů dlouhou dobu bojovala s příznaky, ale až roku 2008 uslyšela zničující diagnózu. Boj Goodyové s rakovinou byl sledován médii i po tom, co byla nemoc označena za nevyléčitelnou. Poté, co byl její přítel Tweed propuštěn z vězení v lednu 2009, se vzali ve veřejném obřadu. Goodyová bohužel zemřela jen 1 měsíc po svatbě. Ačkoli se média velmi zajímala, Goodyová si zajistila soukromý pohřeb, kam byl vpuštěn pouze její manžel, blízká rodina a přátelé. Po jejím úmrtí studie NHS odhalila nárůst o 12% u preventivních kontrol děložního čípku u žen ve věku 25-64 let, což se později stalo známým jako efekt Jade Goodyové.

V roce 2005 se Goodyová odvážila vstoupit do oboru parfémů a představila velmi úspěšnou řadu parfémů Jade Goodyové. Orientální květinová Shh ... (2006) od Jade Goodyové zůstává jedním z nejoblíbenějších parfémů celebrit všech dob. Kompozice začíná svěžími citrusovými tóny na kořeněném srdci pepře, kmínu, skořice a různých květin a teplém základu s tóny jantaru, patchouli, vanilky a pižma. Po Shh ... Eau de Parfum následovala vůně Controversial (2008). Květinová ovocná vůně kombinuje tóny červených bobulí, plumérie, tiaré, jantaru a patchouli. Obě dámské vůně jsou také k dispozici jako součást sady parfémů Jade Goody.
Zobrazit více