30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

James Bond Parfém & Dámské vůně

James Bond je jednou z nejznámějších postav v historii kinematografie. Bond byl vytvořen spisovatelem Ianem Flemingem, který byl během druhé světové války důstojníkem pro námořní zpravodajství, což inspirovalo jeho nejslavnější dílo. Největší inspirace pro Jamese Bonda ve skutečnosti pochází od anglického polymata Johna Dee (1527-1608). Byl to všestranný génius a enfant terible 16. století. Své tajných dopisy královně, Dee podepisoval značkou "007", což znamenalo, že dopisy pocházejí od něj a že jsou určeny pouze pro oči královny.

James Bond je krásný, sebejistý, nebezpečný, přesvědčivý, sexy a nezastavitelný. Je to zkušený lyžař, plavec, golfista, střelec a řidič. Miluje ženy a v každém filmu dokáže okouzlit alespoň jednu ženu. Když se Ian Fleming rozhodl napsat své špionážní romány, chtěl napsat "špionážní příběh, který ukončí všechny špionážní příběhy". Zdálo by se, že se Ianovo přání splnilo.

První parfém James Bond byl vydán v roce 2015. Všechny vůně Bond jsou nebezpečně svůdné a čerpají inspiraci z ikonických žen, které se nacházejí v Bondově odvážném světě. Parfém 007 For Women z roku 2015 je orientální Eau de Parfum s krásnou směsicí černého pepře, gardenie a jasmínu na dřevitém zákadě. Je prodáván v elegantní tmavé láhvi inspirované diamanty.
Zobrazit více