30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jeanne Arthes Parfém & Dámské vůně

Jeanne Arthes je francouzský výrobce parfémů, založený v roce 1978 Bernardem Perrinem a od té doby je rodinným podnikem. Společnost, která je známá jako skupina Arthes a rovněž zahrnuje značky Jeanne d'Urfe a Jeanne-en-Provence, sídlí v "parfémovém hlavním městě" Grasse, severně od Côte d'Azur. Nabízejí velký katalog mužských a ženských vůní, výrobků pro péči o tělo a domácích vůní, které se vyrábějí přímo na místě v jejich vlastní továrně. Díky své divizi licencí také vyvíjejí vonné látky pro jiné značky. Značka byla obzvláště úspěšná na německém trhu.

Společnost je známá svým zaměřením na francouzské tradice a spolupracuje s místními parfuméry, jako je Jean-Pierre Bethouart. V roce 2011 společnost představila svou řadu Jeanne-en-Provence, která se skládá z vonných látek inspirovaných francouzskou Provence a hodnotami francouzského dědictví.

Jejich nejoblíbenější dámskou vůní je bezpochyby Cobra (1988), orientální a květinová vůně s pikantními tóny hlízy, jasmínu a vanilky. Tato vůně byla v osmdesátých letech velkým obchodním úspěchem a od té doby byla znovu představena ve speciální Cobra Anniversary Edition (2008), 30 let po svém prvním uvedení na trh. Mezi dalši oblíbené vůně pro ženy patří květinová a pižmová Cassandra (sedmdesátá léta), květinová Jeanne (2000), květinová a dřevitá Amore Mio (2001), orientální květinová Romantic (2015), sladká a ovocná Candy Drops (2015 ) a květinové a ovocné vůně Les Lions D'Arthes (2001), Love Generation (2007), Mascarade (2001) a Boum Be Different (2008).
Zobrazit více