30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jennifer Lopez Parfém & Dámské vůně

Jennifer Lopezová je slavná americká popová hvězda a herečka. Lopez je možná stále "Jenny odvedle", ale s jměním v hodnotě více než 230 milionů liber jistě není někým, kdo by odpočíval na vavřínech. Protože je talentovaná zpěvačka, skladatelka a skvělá tanečnice, možná byste si mysleli, že Jennifer Lopezová bude extrémně zaneprázděná, ale J Lo je také talentovaná módní návrhářka, autorka, herečka a producentka.

Nejprve se proslavila jako herečka a objevila se ve filmu My Little Girl v roce 1986 ve věku 17 let. Od té doby se objevila v mnoha filmech, jako je Zakázané ovoce z roku 1998, kde spolupracovala s Georgeem Clooneyem, Selena z roku 1997, kde byla oceněna za roli zavražděné zpěvačky Seleny Quintanilla-Pérezové. V roce 2001 měla hlavní roli ve filmu Svatby podle Mary, kde se její postava zamilovala do ženicha Matthewa McConaugheyho. V roce 2002 hrála v romantické komedii Krásná pokojská, která celkově vydělala více než 115 milionů liber.

Hudební kariéra Lopezové začala v roce 1999, kdy vydala své první album, On the 6. Její druhé album, J.Lo bylo vydáno společně s filmeme Svatby podle Mary a zamířilo rovnou na vrchol. Lopezová je první žena, která ve stejném týdnu vydala album číslo jedna a film. Její hudební kariéra od té doby graduje - je považována za nejvlivnějšího hispánského umělce v Americe a je také nejlépe placenou latinskoamerickou hvězdou.

Tak talentovaná žena, jako je Lopezová, má samozřejmě obrovskou fanouškovskou základnu. Má účet Instagram s více než 48 miliony příznivců, kde představuje svým fanouškům samu sebe a své děti, dvojčata Maxe a Emmu, své turné a nejnovější módní návrhy. Je také aktivní na YouTube, kde můžete vidět, jak zpívá a předvádí své mnohdy neuvěřitelné taneční pohyby.

V roce 1998 otevřela Lopezová vlastní oděvní společnost Sweetface Fashion Company, která vyrábí oblečení J-Lo, což je značka, která apeluje na mladé ženy a na každého, kdo má sen stát se superhvězdou. Značka prodává vše od slunečních brýlí, plavek a doplňků až po parfémy.

Její první vůně J-Lo Glow byla vypuštěna v roce 2002. J Lo, známá svými smyslnými křivkami, se rozhodla dát lahvičce parfému podobný ženský tvar. Glow parfém měl obrovský úspěch a byl vydán v několika verzích včetně Glow after Dark roku 2006, Blue Glow roku 2010, Eau de Glow roku 2012 a Wild Glow roku 2014.

Deseo (2008) je tvarován jako drsný diamant. Je to aspirační parfém s vůněmi, které najdete v soukromé zahradě Jennifer Lopez na Floridě. Jedná se o velmi osobní vůni, na jejíž tvorbě se Lopezová úzce podílela.

K desetiletému výročí vzniku Glow Jennifer Lopez vydala nový parfém inspirovaný originálem. Glowing (2012) je pokračováním Glow s tóny čerstvé mandarinky, květin a čistého dřeva. Když srovnala obě vůně, Lopezová řekl o Glowing: "Myslím, že je velmi newyorské, tmavší a víc sexy".

Jennifer Lopez neboli J-Lo vytvořila více než 30 parfémů; Still z roku 2003 je velmi čistá, smyslná a ženská vůně; Love and Glamour (2010) představuje ženu v okouzlující večerní róbě. My Glow byl představen, když se stala matkou a JLove z roku 2013 vychází z pocitu zamilovanosti.
Zobrazit více