30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jessica Simpson Parfém & Dámské vůně

Tina Ann a Joe Simpsonovi měli svou první dceru Jessiku Simpsona 10. července 1980 v malém městě Abilene v Texasu. O čtyři roky později dostala Jessica malou sestru jménem Ashlee, která se také stala zpěvačkou. Než se Jessica Simpson stala proslulou, její andělský hlas mohl být slyšet v místním kostele. Byla objevena v kostele malou nahrávací společností. Po nějaké době se Sony rozhodla, že si nemohou dovolit nechat slečnu Simpsonovou ujít a na konci 90. let s ní podepsali smlouvu. Vystupovala s populárními kapelami jako 98 Degrees a Rascal Flatts. Její první album Sweet Kisses vyšlo v roce 1999 a do roku 2010 měla na kontě 14 sólových alb.

Nejenže byla Jessica prominentní postavou v hudebním průmyslu, také začala pomalu koketovat s herectvím. Přesto, že byla odmítnuta dětskou show "The Mickey Mouse Club" ve věku 12 let, později si zahrála ve vlastní televizní show. Celý národ mohl sledovat časné fáze jejího manželství v sérii "Newlyweds: Nick a Jessica", která byla jednou z prvních reality show celebrit. Jako doplněk k seriálu napsala i svou první knihu "Ano: Jak na snovou svatbu" v roce 2003. Krásná blondýnka měla hlavní role ve filmech "Dukes of Hazzard" a "Employee of the Month".

V roce 2006 byla zahájena kolekce Jessica Simpsona, kterou založily její matka a sestra. Jessica vydala v letech 2004 až 2006 vůni Dessert, ale vzhledem k tomu, že byla zaměřena na mladší publikum, pracovala na samostatné parfémové linii, která byla navržena tak, aby odpovídala značce oblečení. Její nejoblíbenější vůně Fancy Love (2009) se ukázala jako nesmírný úspěch. Kombinace květinových a citrusových tónů vytváří lehkou a elegantní vůni, která po celý den přetrvává. Po Fancy Love jsou nejoblíbenějšími vůněmi Jessica Simpson (2014) a původní Fancy (2008).
Zobrazit více