30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jesus del Pozo Parfém & Dámské vůně

Jesus Del Pozo (1946-2011) byl španělský módní návrhář, který si v roce 1974 otevřel v Madridu svůj první butik. Během prvních několika let navrhoval Jesus Del Pozo oblečení pro muže, než ozjistil, že bude mít větší úspěch jako dámský oděvní návrhář v roce 1980. Méně než rok poté, co byla představena jeho první dámská kolekce, získal ocenění Zlatá jehla za nejlepší mezinárodní kolekci roku 1981.

Jeho inspirace vždy pochází z minulosti a vždy se mu podařilo prosadit si svou jedinečnou osobní vizi. V roce 2010 řekl: "Mám rád ženy a rád podporuji pozitivno. Nechci uniformitu. Je důležité, aby každý návrhář vnesl do svých modelů něco ze své osobnosti, a tak se snažím tvořit flexibilní a přizpůsobivou módu. "

Jesus Del Pozo byl velmi úspěšný ve své vlasti, kde navrhl uniformy hostesek ve španělském pavilonu v Sevilské expozici v roce 1992, stejně jako kostýmy pro činohru, balet a operu

Po čtyřech desetiletích ve světě módy byl Jesus Del Pozo považován za jednoho z nejznámějších a nejspolehlivějších španělských návrhářl, ale až poté, co v roce 2011 zemřel, se značka stala skutečně celosvětovou. V roce 2012 byla společnost Jesus Del Pozo zakoupena společností Perfumes & Diseño SA, která najala Josepa Fonta, aby povzbudila renesanci značky a znovu ji označila jako Delpozo. Nyní najdete název Delpozo na New York Fashion Week, London Fashion Week a dalších uznávaných módních událostech po celém světě.

Jesus Del Pozo získal tři ocenění za své parfémy, v roce 2004 za Nejlepší mužskou vůni roku od společnosti GQ Magazine za Quasar, aromatickou ovocnou vůni pro muže. V roce 2006 získal cenu za nejlepší parfém časopisu Cosmopolitan za J. del Pozo In Black a poslední v roce 2008 - cenu Best Perfume Design za J.del Pozo In White (Cosmopolitan Magazine).

V roce 1992 vstoupil Jesus Del Pozo do světa vůní. Jeho první vůně, Duende For Women (1992), byla květinová vůně s tóny melounu, jasmínu a santalového dřeva. Několik dalších parfémů záhy následovalo a v roce 1997 představil Halloween, který v roce 2004 získal v časopisu Glamour cenu Nejlepší ženská vůně roku. Halloween byl věnován tajemné ženě, vampovi a obsahuje svůdné tóny vanilky, santalového dřeva a tuberózy.
Zobrazit více