Jimmy Choo Parfém & Dámské vůně

Narodil se do světa obuvi již od samého počátku svého života, Jimmy Choo získal pověst jednoho z nejúspěšnějších návrhářů dámské obuvi, módní ikonou a guru vůní konce 20. století. Choo se narodil v Penangu v Malajsii a studoval na Cordwainers Technical College. Už ve věku 11 let vytvořil své první dámské boty a brzy se stal průkopníkem v umění oblékání celebrit. Příjmení Jimmyho Choo je ve skutečnosti Jimmy Chow, nicméně kvůli chybě matrikáře na jeho rodném listu dostal toto nové příjmení a je to nyní celosvětově uznávané jméno, při jehož vyslovení tají všechny ženy, které milují krásné boty.

Choo vstoupil do světa módy a vůní relativně pozdě, založil svou značku na počátku devadesátých let na východním konci Londýna. Značka má kousky pro muže i ženy, a jediným požadavkem úspěšného designéra je to, že zákazník musí mít jistý smysl pro styl a cítít se při nošení jeho výrobků dobře. Společnost Jimmy Choo, která byla založena v roce 1996, byla založena třemi zakladateli - panem Choo, jeho neteří Sandrou Choi a Tamarou Mellonovou OBE.

Sexy střihy, módní design pro ženy a výjimečné italské řemeslo zaujalo sofistikovanou klientelu a první kolekce měla okamžitý úspěch. S cílem rozšířit své podnikání do celého světa, Jimmy Choo přilákal investory a společnost se pustila do významné expanze v rámci kategorií produktů a geografických oblastí. Jimmy Choo byl mezi prvními, kdo přinesl dámské boty a kabelky do Hollywoodu, kde se červený koberec ukázal jako ideální molo pro jeho značku. Dnes jsou výtvory Jimmyho Choo vidět na ikonách stylu od celebrit až po šlechtu a hudebníky až k hlavám států.

Maloobchodní vývoj je nedílnou součástí strategie společnosti a v roce 2011 Jimmy Choo představil svou první ženskou vůni jednoduše nazvanou Jimmy Choo. Jedná se o klasickou sladkou a jednoduchou vůni, která je ženská, a přitom velmi smyslná. Krásná láhev byla navržena samotnou Mellonovou poté, co se inspirovala sklem Murano a věnovala lahvičce hodně času a pozornosti, takže zaujme každého. Mezi další oblíbené vůně Jimmyho Choo pro ženy jsou balzamický Jimmy Choo Parfum (2012), exoticky ovocné akcenty Jimmy Choo Exotic (2013), okouzlující bílé květinové akcenty Flash (2013) a sladké citrusové tóny Stars (2014).

Zobraz vše

Jimmy Choo časové osy

Jimmy Choo
Kolekce
JIŽ OD
695
Jimmy Choo Blossom Special Edition
JIŽ OD
1.008
Jimmy Choo Exotic
JIŽ OD
1.319
Jimmy Choo Exotic 2015
JIŽ OD
187
Jimmy Choo Fever
JIŽ OD
435
Jimmy Choo Flash
JIŽ OD
435
Jimmy Choo Illicit
JIŽ OD
700
Jimmy Choo Illicit Flower
JIŽ OD
210
Jimmy Choo Jimmy Choo
JIŽ OD
707
Jimmy Choo Jimmy Choo Blossom
JIŽ OD
1.049
Jimmy Choo Jimmy Choo Floral
JIŽ OD
166
Jimmy Choo L'Eau