30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jimmy Choo Parfém & Dámské vůně

Narodil se do světa obuvi již od samého počátku svého života, Jimmy Choo získal pověst jednoho z nejúspěšnějších návrhářů dámské obuvi, módní ikonou a guru vůní konce 20. století. Choo se narodil v Penangu v Malajsii a studoval na Cordwainers Technical College. Už ve věku 11 let vytvořil své první dámské boty a brzy se stal průkopníkem v umění oblékání celebrit. Příjmení Jimmyho Choo je ve skutečnosti Jimmy Chow, nicméně kvůli chybě matrikáře na jeho rodném listu dostal toto nové příjmení a je to nyní celosvětově uznávané jméno, při jehož vyslovení tají všechny ženy, které milují krásné boty.

Choo vstoupil do světa módy a vůní relativně pozdě, založil svou značku na počátku devadesátých let na východním konci Londýna. Značka má kousky pro muže i ženy, a jediným požadavkem úspěšného designéra je to, že zákazník musí mít jistý smysl pro styl a cítít se při nošení jeho výrobků dobře. Společnost Jimmy Choo, která byla založena v roce 1996, byla založena třemi zakladateli - panem Choo, jeho neteří Sandrou Choi a Tamarou Mellonovou OBE.

Sexy střihy, módní design pro ženy a výjimečné italské řemeslo zaujalo sofistikovanou klientelu a první kolekce měla okamžitý úspěch. S cílem rozšířit své podnikání do celého světa, Jimmy Choo přilákal investory a společnost se pustila do významné expanze v rámci kategorií produktů a geografických oblastí. Jimmy Choo byl mezi prvními, kdo přinesl dámské boty a kabelky do Hollywoodu, kde se červený koberec ukázal jako ideální molo pro jeho značku. Dnes jsou výtvory Jimmyho Choo vidět na ikonách stylu od celebrit až po šlechtu a hudebníky až k hlavám států.

Maloobchodní vývoj je nedílnou součástí strategie společnosti a v roce 2011 Jimmy Choo představil svou první ženskou vůni jednoduše nazvanou Jimmy Choo. Jedná se o klasickou sladkou a jednoduchou vůni, která je ženská, a přitom velmi smyslná. Krásná láhev byla navržena samotnou Mellonovou poté, co se inspirovala sklem Murano a věnovala lahvičce hodně času a pozornosti, takže zaujme každého. Mezi další oblíbené vůně Jimmyho Choo pro ženy jsou balzamický Jimmy Choo Parfum (2012), exoticky ovocné akcenty Jimmy Choo Exotic (2013), okouzlující bílé květinové akcenty Flash (2013) a sladké citrusové tóny Stars (2014).
Zobrazit více