30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Jo Malone Parfém & Dámské vůně

Jo Malone London byl založen v roce 1994 bývalou květinářkou a nadšenkyní do vůní Jo Maloneovou. Značka je často popisována jako ztělesňující britskou sofistikovanost s jejími jednoduchými, ale účinnými vůněmi, které jsou často kombinací jen několika vysoce kvalitních tónů. Od svého založení v 90. letech se společnost stala mezinárodně uznávaným dodavatelem elegantních a nadčasových kolínských, produktů péče o pleť a voňavých domácích potřeb.

Prvním přímým kontaktem s parfumerií se pro Jo Maloneovou stala její květinářská firma v Londýně, když vytvořila parfémovaný koupelový olej jako dárek pro své zákazníky. Ohromená úspěchem této myšlenky otevřela svou první samoobslužnou prodejnu v Knightsbridge v Londýně. Vždy se nechala inspirovat přírodou a měla mimořádný smysl pro vůně. Brzy byla tato šikovná obchodnice schopna rozšířit svou parfémovou firmu a otevřela si vlajkový obchod na ulice Sloane v roce 1999. Stejný rok označuje i získání její značky gigantem Estee Lauder. V následujících letech pracovala jako kreativní ředitelka pro stále se rozšiřující společnost, podařilo se jí dostat se do popředí mezinárodní parfumerie. V roce 2008 získala čestný titul člena Nejkvalitnějšího řádu britské říše (MBE) za její úspěchy v britském parfémovém průmyslu. Maloneová konečně odstoupila ze své pozice v Jo Malone v Londýně v roce 2006 kvůli těžké nemoci, ale nedávno vstoupila do průmyslu s novou značkou Jo Loves, která byla založena v roce 2011.

Parfémy Jo Maloneové jsou vyráběny s použitím nejkvalitnějších ingrediencí od významných parfumerů a umělců jako je Christine Nagelová (která vytvořila vůně pro Hermès, Cartier, Dior, Armani, Dolce & Gabbana) a Pierre Negrin (který navrhl parfémy pro Amouage, Calvina Kleina, Donnu Karanovou, Ermenegildo Zegna, Guess a Ralpha Laurena).

Luxusní unisex parfémy jsou světově proslulé svou kvalitou a jednoduchostí a jsou propagovány pro individuální potřeby každého nositele. Většina vůní zahrnuje citrusové, květinové, ovocné, kořenité a dřevité kompozice, mají intenzivní rozsah včetně tónů jako jantar, oud a pačuli, stejně jako každoroční limitované edice. Populární kolínské Jo Malone London zahrnují Nutmeg & Ginger (1990), Lime Basil & Mandarin (1999), 154 Cologne (2001), Orange Blossom (2003), Pomegranate Noir (2005) Suede (2013) a Wood Sage & Sea Salt (2014).

Svěží tóny umožňují uživateli mísit různé vonné látky, aby vytvořily individuální a jedinečnou novou vůni. Jo Malone London vytvořila termín "Kombinování vůní", aby popsala možnost přizpůsobení vůní tak, aby vyhovovala individuální osobnosti každého zákazníka tím, že na sebe nanese různé parfémy. Jo Malone Colognes jsou prodávány v lahvičkách o objemu 30 ml a 100 ml a jsou dodávány v podpisové krabičce značky krémové barvy.
Zobrazit více