30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

John Richmond Parfém & Dámské vůně

John Richmond je slavná britská módní značka založená v roce 1984 designérem Johnem Richmondem. I když se designér narodil v Manchesteru, přestěhoval se do Londýna a později do Milána, aby si dokončil vzdělání a poté, co pracoval pro některé slavné značky jako Fiorucci nebo Armani, představil v osmdesátých letech svou první vlastní kolekci. Od roku 1995 značka získala pomoc společnosti Saverio Moschillo k vývoji nových kolekcí, což přispělo ke zvýšení úspěchu značky John Richmond a vedlo k otevření vlajkových obchodů v Londýně a Itálii.

Značka nabízí oblečení, doplňky a vůně pro muže a ženy s transgresivním a pouličním oblečením, které se vyznačuje vyšívanými předměty a doplňky. Nejslavnější módní kolekce Johna Richmonda jsou John Richmond X a John Richmond Denim. Značka má mnoho fanoušků z řad celebrit jako George Michael, Mick Jagger, Kim Kardashianová, Kate Mossová a Madonna.

John Richmond také nabízí vůně a první vůně pro ženy byla vydána v roce 2009 pod názvem John Richmond Eau de Parfum a byla to ovocná ženská vůně s narcisy, santalovým dřevem a růžovým grapefruitem. Značka také vydala v roce 2011 úspěšný Viva Rock John Richmond pro ženy s kaktusem, jasmínem, kosatci a pižmem. Jedním z nejnovějších parfémů je Richmond X Woman (2014), květinová vůně pro ženy s frézií, fialkou a vanilkou z roku 2014 v inovativní a svůdné fialové lahvičce.
Zobrazit více