30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Justin Bieber Parfém & Dámské vůně

Justin Drew Bieber se narodil 1. března v roce 1994. Během dospívání se naučil hrát na klavír, bubny, kytaru a trumpetu, ale zvláště vynikal zpěvem. V roce 2007 se Bieber zúčastnil soutěže a skončil vítězstvím s písní “So Sick” od Ne-Yo. Jeho matka se rozhodla nahrát video na YouTube, aby jejich rodina a přátelé mohli sledovat vystoupení.

Poté, co video náhodou našel Scooter Braun, spolumajitel RBMG, nabídl mu spolupráci. Ve 13 letech Braun pozval Justina do Atlanty ve státě Georgia, aby zde vytvořil své demo nahrávky. Společně vydali Justinův první singl, který se dostal na # 12 místo kanadského Hot 100 žebříčku hned v prvním týdnu prodeje. V roce 2015 vydal Bieber čtyři studiové nahrávky a Justin také si zahrál ve filmech Cubed, Behaving Badly a Zoolander 2.

Justin Bieber si rád uchovává část svého soukromí mimo pozornost médií, jako je jeho zapojení do světa obchodu a filantropie. V roce 2009 uskutečnil první startovní investice a pokračoval v podpoře malých technologických aktivit, jako jsou Shots, SoJo Studios, Spotify a Stamped. Zajímal se také o vonné látky a v roce 2011 představil svou první vůni.

Someday (2011), první parfém Justina Biebera, je ovocná vůně se šťavnatými tóny hrušky, mandarinky a lesních plodů. Nejprodávanější vůně Girlfriend byla vydána o rok později a je to podle Justina Biebera zralejší verze Someday. Od té doby bylo představeno několik nových parfémů značky Justin Bieber, včetně The Key (2013), Next Girlfriend (2014) a Collector's Edition (2014).
Zobrazit více