30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Kappa Parfém & Dámské vůně

Kappa je italská značka sportovního oblečení s mezinárodní účastí, která sponzoruje mnoho známých fotbalových družstev, lig a sportů. Značka byla původně založena v Itálii v roce 1916. V roce 1951 ředitel společnosti David Vitale umožnil sloučení společností Maglificio Calzificio Torinese a Manifattura Tessuti Maglierie. Značka brzy spojila odborné znalosti s vášní pro sportovní oblečení a vytvořila logo pro označení kvality a vytrvalosti svých výrobků.

Kappa byla velmi ovlivněna trendy sportovního oblečení z konce šedesátých let a vytvořila Robe di Kappa. V roce 1969 se zrodilo slavné logo Omini, které symbolizuje rovnost.

Italský národní fotbalový tým byl první, kdo měl dresy z nového materiálu, kterou Kappa vytvořila pro větší mobilitu fotbalistů. Značka sponzorovala olympijské hry z roku 1984 a některé z nejprestižnějších amerických maratonů.

Společnost Kappa diverzifikovala své aktivity na kosmetické výrobky, parfémy a deodoranty. Parfémová řada byla vytvořena ve spolupráci se společností HOSC. Některé z nejoblíbenějších ženských vůní Kappa jsou Acqua Woman (2010), podmanivá a odvážná vůně s citrusem a mimózou; Viola woman (2011), citrusová a zelená vůně pro ženy s mandarinkou, galbánem, zelenými listy a jasmínem; Rosa (2010), dřevitá a jemná vůně s ovocnými tóny; Perla (2010) květinová a lehká vůně; nebo Moda (2010), energická ženská vůně s mandarinkou, růží a vanilkou.
Zobrazit více