30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Katy Perry Parfém & Dámské vůně

Katheryn Elizabeth Hudsonová (známější jako Katy Perryová) se narodila v roce 1984 ve městě Santa Barbara ve Spojených státech. Její rodiče jsou letniční pastoři a Katy cestovala po celé zemi díky působení rodičů v rozných kostelích. Prostřednictvím kostela objevila Katy Perryová svou lásku k hudbě a začala zpívat evangelium, protože to byl jediný typ hudby, které se jí její rodiče umožnili věnovat.

Po vystupování v kostele ve věku od 9 do 17 let začala Katy pracovat na své hudební kariéře a přestěhovala se do Los Angeles. Brzy podepsala smlouvu s nahrávací společností Red Hill Records a vydala první album Katy Hudson v roce 2001. Album bylo gospelové, ale neprodávalo se dobře, což vedlo k tomu, že Perryová u nahrávací společnosti skončila.

Po dalších dvou neúspěších se Perryové nakonec podařilo prorazit, když v roce 2007 podepsala smlouvu se společností Capitol Records. V témže roce vydala první hitové singly "I Kissed a Girl" a "Hot n Cold" a její chytlavá a zábavná hudba z ní přes noc udělala hvězdu.

Cestování po světě není vždy snadné, zvláště když milujete své kočky tak, jako Katy Perryová! Není tajemstvím, že Katy miluje kočky víc než cokoli jiného, ​​a to je také důvod, proč je název jejího prvního parfému Katy Perry Purr. Vůně byla vydána v roce 2010 a brzy následovala druhá vůně série Katy Perry Perfumes; Meow (2011). Další byla nejprodávanější vůně celého svého sortimentu; Killer Queen. Tento parfém byl inspirován písní skupiny Queen stejného jména, Perryová je obrovský fanoušek kapely. Je to krásná sladká a ovocná vůně ve výrazné lahvičce ve tvaru rubínu. Parfém Killer Queen pokračoval s několika variacemi, včetně květinové Oh So Sheer (2014), krémové a čerstvé Queen revolution (2014) a pudrové a jemné Spring Reign (2015). Všechny parfémy Katy Perryové řady Killer Queen jsou v lahvičce ve tvaru dimantu v různých barvách.
Zobrazit více