30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Kelly Brook Parfém & Dámské vůně

Kelly Brooková (narozená Kelly Ann Parsonsová) se narodila 23. listopadu 1979 v Rochesteru v Kentu a je modelkou, herečkou a televizní moderátorkou. Slavnou se stala už v roce 1995, kdy jí bylo pouhých 16 let a vyhrála soutěž krásy, do které ji přihlásila její matka.

Kelly se brzy proslavila reklamami, mimo jiné pro Foster´s, Piz Buin a Walker´s. Brzy se stala uznávanou tváří a začala se objevovat na titulních stranách, později se objevila na obálkách nejlepších časopisů jako GQ, Loaded a FHM. V roce 2005 se dostala do čela seznamu 100 nejsilnějších žen ve světě FHM a i v následujících letech se umísťovala vysoko.

Zatímco modelování bylo Kellyino číslo jedna, objevila se také v televizi a ve filmech. V televizi je převážně součástí reality show, jako například Strictly Come Dancing, Británie má talent a Celebrity Juice. Kelly hraje občas také menší role ve filmech a hlavní roli v hororovém filmu Piranha 3D, ve kterém byla chválena za svou práci.

Kelly Brooková je také známá jako velká milovnice zvířat. Byla součástí kampaně PETA, "V čí kůži jsi," spolu s dalšími hvězdami jako Helen Flanaganovou, Pamelou Andersonovou a Jodie Marshovou, kdy se objevila v reklamě se svými psy a na sobě měla pouze bodypaint.

Kelly je víc než jen její tvář. Má vlastní kolekci plavek a spodního prádla v New Look a ve spolupráci s firmou Baylis & Harding představila vlastní sortiment parfémů. Její první vůně vyšla v roce 2008 pod názvem Vivacious. Je to milostně sladká a ovocná vůně pro ženy. Její druhá vůně Audition byla představena v roce 2014. Tato vůně má exkluzivní vzhled s krásnou lahvičkou i krabičkou. Vůně uvnitř je úžasně hluboká a květinová s tóny čerstvého ovoce.
Zobrazit více