30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Kent Cosmetics Limited Parfém & Dámské vůně

Již více než 30 let nám společnost Kent Cosmetics Limited poskytuje kvalitní značkové výrobky a výrobky pro krásu. Tento rodinný podnik, který byl založen v osmdesátých letech minulého století, nám dal řadu Eau de Parfums, Eau de Toilettes tělové spreje a koupelové výrobky. Sídlí uprostřed nádherné přírody v samém srdci Kentu, známém také jako Stezka Jablečných květů na jihu Anglie.

Jejich nejprodávanější řadou je Apple Blossom, dříve známá jako Helena Rubinstein Apple Blossom. Kent Cosmetics Ltd. ji koupili v roce 1988 a od té doby je jejich bestsellerem.

Parfém Apple Blossom je oblíbencem mnoha žen. Tóny lilie, jablečných květů a jemných fialek se skvěle hodí ke květinovému srdci anýzu, růže, jasmínu, lekníny a ylang-ylangu. Základ s vůní santalového dřeva a pižma je perfektní zakončení této krásné, nevinné květinové kompozice, která je perfektní vůní pro mladé i starší. Dodává se nejen jako EDT a EDP, ale také jako tělový sprej Apple Blossom, stejně jako mýdlo Apple Blossom, které je ideální pro vrstvení vaší vůně, takže budete vonět po celý den.
Zobrazit více