30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Kim Kardashian Parfém & Dámské vůně

Kim Kardashianová, narozená jako Kimberly Noel Kardashianová dne 21. října 1980, je mediální osobnost a zdatná obchodnice. Jako dcera nechvalně známého advokáta Roberta Kardashiana a nevlastní dcera olympijského desetibojaře, který prošel změnou pohlaví Caitlyn Jennerové bylo jen otázkou času, než se sama stane hvězdou. Kim K začala být stále více v centru pozornosti, když se opět sešla s kamarádkou z dětství Paris Hiltonovou a stala se přítelkyní zpěváka Ray-J.

Rok 2006 byl rokem, kdy se věci pro Kardashianovy začaly měnit k lepšímu a Kim si otevřela první butik DASH se svými sestrami Khloe a Kourtney. S počátkem své reality show "Keeping Up with the Kardashians" a úspěchem obchodu začala mít stále více příležitostí. Svými hereckými rolemi ve filmech jako "Disaster Movie" (2008), "Temptation: Confessions of a Marriage Counselor" (2013) a “Deep in the Valley "(2009) ukázala světu, že je víc než jen hezká tvář. Od té doby hrála ve více projektech a také si vzala rappera Kanye Westa v roce 2014.

Po dobytí světa módy bylo logické, aby Kim vydala sérii vůní, které si sama pečlivě vybrala. Její první vůně Kim Kardashian (2009) byla velkým hitem, protože orientální a květinová vůně má nečekaně nakyslou tečku. Mnoho lidí bylo ohromeno kvalitou parfému a Kim Kardashianová uvedla v následujících pěti letech na trh několik dalších vůní. Kromě originální vůně Kim K. to byly parfémy Fleur Fatale (2013) a Pure Honey (2014), skryté skvosty světa vůní celebrit. Už teď se těšíme na to, co paní Kardashianová-Westová přinese na trh s vůněmi v budoucnu.
Zobrazit více