30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Kylie Minogue Parfém & Dámské vůně

Známá pro svou roli Charlene v seriálu Neighbours, Kylie Minogue léta tvrdě dřela, aby se stala světovou hvězdou. Kylie také uplatnila své vědomosti a zkušenosti z více než 30 let v hudebním průmyslu, aby koučovala mladé, nezkušené nadějné zpěváky na show BBC 1 The Voice a je také velmi úspěšnou podnikatelkou. Přestože žije a pracuje v Londýně, Minogue pochází z Austrálie spolu s její slavnou sestrou Dannii (také úspěšnou zpěvačkou) a strávila celá léta budováním své kariéry zpěvačky, skladatelky a herečky.

Kylie Minogue (často uváděná jen jako Kylie) se narodila 28. května 1968 a proslavila se v mnoha oborech - zejména díky své hudební kariéře. Prodala přes 70 miliónů hudenbních nosičů po celém světě a získala mnoho pozoruhodných hudebních ocenění, včetně několika Brit Awards a Grammy Awards. Vystoupila na mnoha celosvětových vyprodaných turné, a dokonce získala ocenění za své “live” představení. V roce 2008 byla královnou Alžbětou II. jmenována Důstojníkem Řádu britského impéria za "služby hudbě". Jedná se o jeden z nejkomplexnějších seznamů ocenění pro sólového umělce a Kylie je třetí nejprodávanější umělkyní.

Ale ne všechno bylo v jejím životě dokonalé - v roce 2005, na vrcholu kariéry, byla Kylie diagnostikována rakovina prsu a podstoupila operaci a chemoterapii. Během této doby ustoupila její umělecká kariéra do pozadí a během rekonvalescence Minogue napsala svou první knihu a představila svou záhy úspěšnou řadu vůní. Díky svému mladému věku a celosvětové známosti se Minogue rovněž podařilo zpropagovat potřebu pravidelných kontrol rakoviny prsu mezi mladými ženami a pomáhat hledat její příčinu.

První vůně, kterou Kylie představila, byla pojmenována "Darling" a byla vydána v roce 2006. Všechny Kylie parfémy odrážejí její povahu a osobnost, jsou sladké, ale mají v sobě něco trochu nečekaného, ​​ne příliš předvídatelného. Je velmi silný dokonce i v malé lahvičce, když je třeba. Darling má orientální základnu, pravděpodobně pocházející z Minogueiných australských kořenů a obsahuje tropické ovoce, kombinované s freezií. Od úspěchu a vydání této květinové vůně vydala Kylie více než 10 ženských parfémů, přibližně jeden za rok, a dokonce se odvážila do světa pánských vůní a vod po holení.

Prostřednictvím svých podnikatelských dovedností, talentu a inspirativních příběhů se Kylie Minogue stala inspirací zejména pro ženy. Říká se, že ovlivnila mnoho osobností včetně Sarah Michelle Gellarové, Katy Perry, Destiny's Child, Madonny a Lady Gaga. Množství žen, které se chtějí nechat vyšetřit na rakovinu prsu, se výrazně zvýšilo, protože Kyliina zkušenost se stala známou a je často uznávána jako jedna z nejvlivnějších a inspirativnějších žen všech dob.
Zobrazit více