30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

L'Occitane en Provence Parfém & Dámské vůně

Všechno to začalo tím, že Olivier Baussan ve svých 23 letech prodával svůj vlastní destilovaný rozmarýnový esenciální olej na místních trzích v Provence. V roce 1976 oficiálně založil firmu, která od té doby postoupila drobnými, ale znatelnými kroky vpřed. První malý butik otevřel své dveře v roce 1981 a společnost má nyní více než 2 700 obchodů po celém světě.

V roce 1990 obdržela společnost L'Occitane licenci na prodej vůní a začala experimentovat s různými přírodními aromaty. Po výrobě několika pánských vůní uvedli v roce 1999 svou první vůni, která je určena pouze ženám, Neroli Eau de Parfum. I dnes je tato bohatá a tmavá vůně stále oblíbená nadšenými zákaznicemi.

L'Occitane se zaměřuje hlavně na péči o pleť, a to z dobrého důvodu. Jejich Immortelle Divine Cream získal několik ocenění, například "Nejlepší zázračný krém" od Beauty Bible, "Nejlepší péče o pleť" od Venus a "Cenu za inovace" společnosti Avantus.

Společnost se také velmi angažuje v charitativní činnosti. Nadace L'Occitane byla založena v roce 2006. Tato nadace se zaměřuje na dvě hlavní oblasti; pomáhat slepcům (etikety jejich výrobků mají také Braillovo písmo) a podporovat ekonomickou emancipaci žen. V roce společnost 2010 zahájila partnerství s Aide et Action (Podpora žen v oblasti vzdělávání), aby podpořila ženy v centrech pro gramotnost v Burkina Faso.
Zobrazit více