30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

La Perla Parfém & Dámské vůně

La Perla byla původně jen značka spodního prádla, ale od té doby se rozšířila i na oblečení na pláž, tašky, boty a parfémy.

Byla založena v roce 1954 Adou Masotti v Bologni v severní Itálii. Své spodní prádlo prodávala v exkluzivních červených sametových kulatých krabičkách, které vypadaly jako dokonalá perla (la perla v italštině). Perla byla vnímána jako symbol harmonie, luxusu a ženskosti, přesně to, co Ada chtěla, a proto pojmenovala svou společnost La Perla.

La Perla se přizpůsobovala potřebám trhu, v 60. letech vytvářela jasně barevné spodní prádlo, v roce 70 trojúhelníkové podprsenky a v 80. letech byla La Perla první společností, která navrhla spodní prádlo, které bylo určeno k ukazování. Od té doby se výrobky La Perla objevily v několika filmech, většina žen si vzpomene na scénu z Casino Royale, kde James Bond vystupuje z moře v modrých plavkách La Perla. Zmíněné plavky se později prodaly za neuvěřitelných 44,450 liber.

Victoria Beckham nosila La Perla Cage Bustier ve videu Spice Girls po letech; Beyoncé nosila La Perlu ve svém videu "Partition", Katy Perry a Madonna pózovaly v časopise "V" v kalhotkách La Perla - seznam je dlouhý a celebrity tuto exkluzivní luxusní značku spodního prádla milují.

Není to jen nádherné spodní prádlo, díky kterému je La Perla známá, většina z nás si také vybaví skvělé parfémy.

První parfém La Perla byl vytvořen v roce 1986. Tato vůně byla vytvořena tak, aby vyjádřila podstatu svůdné, luxusní značky La Perla prostřednictvím kombinace dominantní růže a ylang-ylang, která se mísí s krémovým základem květinovo-vanilkové vůně. Je to ideální parfém pro ženu, která musí být dobře oblečená, elegantní a musí vyvolávat důvěru.

Vůně La Perla jsou stejně exkluzivní jako prádlo; Vezměte si Eclix La Perla z roku 2000, futuristický vosk s citronovým, mandlovým a vanilkovým elixírem, láhev plnou dobra, která ve vás zanechá pocit tepla a komfortu.

J'aime La Nuit od roku 2008 je vůně, která slibuje lásku v noci a kouzlo svádění, zabalené v závoji tajemství.

La Perla Divina od roku 2011 je symbolem ženskosti a smyslnosti. Je to radostná a roztomilá vůně s hravými tóny jahod, růží a šampaňského, a pokud vůně není dost, pak si najděte řadu luxusních produktů do koupele La Perla, ponořte se do moře lahodných bublin a zapomeňte na svět kolem sebe.
Zobrazit více