30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Lacoste Parfém & Dámské vůně

Lacoste je francouzský módní dům, který založili René Lacoste a Andre Gillier v roce 1933. Dnes je společnost řízena Michelem Lacoste, mladším bratrem Bernarda, který provozoval firmu od roku 1963, ale zemřel v roce 2006. Módní dům prodává formální i sportovní oblečení, boty, hodinky a vůně. Zelené logo krokodýla pochází z přezdívky Reného "The Crocodile", která popisuje jeho konkurenceschopnou osobnost jako hráče tenisu. Jeho touha po tenisu byla tak silná, že pro něj vytvářel kolekce oděvů Lacoste. Bílá tenisová košile Lacoste se stala symbolem sportu a módy v 80. letech. Tenisté, jako je Andy Roddick, se stali podporovateli značky a tlačili Lacoste na jinou úroveň. Během 80. let se Lacoste stala slavnou v USA a byla považována za jedinečnou preppy značku, která byla také zmínena v oficiální příruční příručce společnosti Lisa Birnbach z roku 1980.

Popularita společnosti Lacoste začala výrazně růst po roce 2000, kdy byl uměleckým ředitelem zvolen Christophe Lemaire. Jeho potřeba přemýšlet o značce s modernějším přístupem přineslo neuvěřitelné prodeje a zviditelnění. V roce 2005 se společnosti podařilo prodat 50 milionů produktů Lacoste ve více než 110 zemích. Pochvaly od celebrit na sebe nenechaly dlouho čekat, jelikož olympijští šampioni a další představitelé sportovní komunity začali nosit značku Lacoste.

Lacoste parfémy jsou vyráběny ve spolupráci se společností Procter & Gamble. Vůně pro ženy jsou elegantní a sportovní. Lacoste Woman (1999) revolucionizovala vůni tuberózy, přeměnila ji díky koření a marockému kadidlu. Touch of Pink (2004) je další pozoruhodný parfém Lacoste pro ženy. Vůně je jasmínová a fialková kombinace s pomerančovými, koriandrovými a vanilkovými tóny. Došlo k několika variacím tohoto konkrétního produktu, například Touch of Sun (2006), Touch of Spring (2007) a Joy of Pink (2010). Eau de Lacoste (2013) a Eau de Lacoste Sensuelle (2013) jsou nádherné ovocné a sladké vůně, které zdůrazňují eleganci ženy, aniž by byly příliš sladké.
Zobrazit více